اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرماندار: ۵۰۰ خانوار گیلانغرب از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند
82260511-71078776.jpg

فرماندار: ۵۰۰ خانوار گیلانغرب از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، کرم محمدی روز شنبه در نشست با اهالی شهرک سراب که با حضور مسوولان دستگاه های اجرایی ذیربط به منظور بررسی مشکلات برگزار شد، افزود: کار شبکه گذاری گاز به این شهرک ها به طول ۹ کیلومتر با صرف ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال اعتبار به اتمام رسیده و عملیات تست هم انجام شده است.
وی بیان کرد: خانوارهای ساکن در شهرک های سراب و شهید رجایی گیلانغرب، از هفته آینده با نصب علمک گذاری می توانند از نعمت گاز طبیعی بهره مند شوند.
فرماندار گیلانغرب اظهارداشت: اجرای خط انتقال آب آشامیدنی برای ۷۰ خانوار ساکن در شهرک سراب که فاقد شبکه آب هستند، با صرف ۲ میلیارد ریال اعتبار به اتمام رسیده است و این خانوارها با اخذ معرفی نامه از شهرداری می توانند نسبت به دریافت انشعاب آب واحدهای مسکونی خود اقدام کنند.
محمدی، با انتقاد از وضعیت برخی مشکلات در معابر و کوچه های این شهرک ها، بر لزوم تسریع در ساماندهی و رفع موانع موجود توسط دستگاه های ذیربط تاکید کرد.
در این نشست مقرر شد با توجه به الحاق این دو شهرک به شهر گیلانغرب، اهالی این منطقه به منظور اخذ پروانه های ساختمانی از ۲۵ درصد تخفیف هزینه ها و محاسبه براساس سال ۹۴ توسط شهرداری برخوردار شوند.
شهرک های سراب و شهید رجایی از سه سال پیش به شهر گیلانغرب الحاق شده اند اما همواره با مشکلات زیربنایی مواجه بوده اند.
گیلانغرب با بیش از ۷۲ هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه واقع شده است.
۷۰۷۹/۷۳۹۸/۸۰۶۶ خبرنگار: سلطانمراد شهبازپور ** انتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • طرح
  • گازرسانی
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست