اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرماندار: ۲۷ میلیارد ریال اعتبار برای آسفالت جاده گیلانغرب تخصیص یافت
81942776-70482733.jpg

فرماندار: ۲۷ میلیارد ریال اعتبار برای آسفالت جاده گیلانغرب تخصیص یافت

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا کرم محمدی روز یکشنبه در جلسه شورای ترافیک گیلانغرب افزود: این اعتبار برای انجام روکش آسفالت این محور بطول ۱۶ کیلومتر در نظر گرفته شد و در مرحله انعقاد قرارداد با پیمانکار است.
وی بیان کرد: با اجرای این طرح از بار ترافیکی محور اصلی گیلانغرب به اسلام آباد غرب به سمت دو راهی ایوان کاسته و مشکلات تردد روستاهای دو دهستان حیدریه و چله در بخش مرکزی و گواور نیز رفع می شود.
نماینده عالی دولت در گیلانغرب از تجهیز پارک آموزش ترافیک این شهر خبرداد و اظهارداشت: این مجموعه در ایام دهه فجر برای آموزش فرهنگ ترافیک به دانش آموزان مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
محمدی در ادامه ساماندهی ناوگان حمل و نقل درون شهری گیلانغرب را از جمله طرح های در دست اقدام ذکر کرد و گفت: با تزریق ۳۰ دستگاه تاکسی در سال جاری تعداد تاکسی های درون شهری به ۱۲۸ دستگاه افزایش یافته است.
ایجاد توقفگاه ماشین آلات سنگین در شهر گیلانغرب، راه اندازی گشت تاکسیرانی، ساماندهی و ایجاد پارکبان در خیابان های شهید اشرفی و شهید بهشتی و تجهیز راهدارخانه های شهرستان به منظور آمادگی لازم برای انجام عملیات زمستانی، ترمیم و رفع حفاری های ایجاد شده در راه های مواصلاتی و اصلاح سرعت گیرهای درون شهری از جمله مصوبات این جلسه بود.
گیلانغرب در غرب استان کرمانشاه با بیش از ۷۲ هزار نفر جمعیت دارای ۵۱۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی است.
۷۰۷۹/۷۳۹۸/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست