اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرماندار گیلانغرب: دولت در عرصه انتخابات صداقت و امانتداری را وجهه همت خویش قرار داده است
81959640-70515325.jpg

فرماندار گیلانغرب: دولت در عرصه انتخابات صداقت و امانتداری را وجهه همت خویش قرار داده است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا کرم محمدی روز پنجشنبه در جمع شرکت کنندگان آیین راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در گیلانغرب افزود: در پرتو جمهوری اسلامی ایران نظامی مبتنی بر رای و اراده ملت شکل گرفته است.
وی اظهار کرد: در این نظام اسلامی انتخابات حق مردم و میزان رای ملت و ملاک اکثریت است و افتخار جمهوری اسلامی ایران این است که مدافع حقوق مظلومان و آزادیخواهان جهان است.
وی برگزاری انتخابات متعدد در طول ۳۷ سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی را بیانگر حاکمیت مردم سالاری دینی در کشورمان توصیف کرد افزود: انقلاب اسلامی با هیچ یک از انقلاب هایی که در جهان بوقوع پیوسته است قابل قیاس نیست.
این مقام مسئول اضافه کرد: دولت تدبیر و امید عزم خود را جزم کرده تا حتی یک توصیه و دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی بر زمین نماند و در این روزها حق الناس بودن رای مردم برای زیرمجموعه های دولت یازدهم اولویت اول است.
محمدی خاطرنشان کرد: بعنوان نماینده عالی دولت در شهرستان به شما زنان و مردان غیور و شرافتمند عرض می کنم که از هیچ گروه، دسته، جریان سیاسی و نامزد خاصی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری حمایت نکرده وله یا علیه هیچ یک از کاندیداها موضع گیری نمی کنیم.
وی ادامه داد: ملت ایران اسلامی برای برپایی ارزش هایی که شان و شخصیت تاریخی آنان را زنده کند و آینده ای بهتر از آن روزها را برایشان رقم بزند با اطاعت از امام خمینی (ره) علیه رژیم ستمشاهی به مبارزه برخاستند و علما، روحانیان و اندیشمندان فراوانی دستگیر، زندانی ، تبعید و یا به شهادت رسیدند.
فرماندار گیلانغرب با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران را با افتخار می توان انقلاب ارزش های والا نامگذاری کرد ادامه داد: توجه به محرومان، مستضعفان و پابرهنگان جامعه از جمله محورهای اصلی جمهوری اسلامی ایران و در راس آن بنیانگذار این نظام بود.
محمدی افزود: امام راحل این قشر از جامعه را ولی نعمت همگان معرفی کردند و مردم نیز بعنوان صاحبان اصلی انقلاب به این اعتماد امام راحل به زیباترین وجه ممکن پاسخ دادند و تا به امروز پای حفظ اصول و ارزش های انقلاب اسلامی ایستاده اند.
وی اظهار کرد: بازگشت به خویشتن و احیای روحیه خود باوری در مردم و نخبگان جامعه ارزش دیگری است که در پرتو انقلاب اسلامی شکل گرفت و این نظام الهی اکنون به درخت تناوری تبدیل شده است که حیرت جهانیان را برانگیخته است.
فرماندار گیلانغرب در ادامه سخنان خود موفقیت دولت در برجام را مورد اشاره قرار داد و گفت: پایان دادن به پرونده هسته ای کشورمان که یک طرف آن همه ابر قدرت های جهانی و همپیمانان منطقه ای آنان و یک طرف دیگر جمهوری اسلامی بود نمی توان به سادگی از این موفیت عبور کرد.
محمدی افزود: دفاع منطقی، مستدل و توام با درایت دولت تدبیر و امید وتیم مذاکره کننده هسته ای به نمایندگی از ملت بزرگ ایران چنان جایگاهی دارد که مقام معظم رهبری لقب درخشان امین، شجاع، متدین و انقلابی را به تیم مذاکره کننده و شخص وزیر امور خارجه عطا کردند.
وی گفت: دستاوردهای برجام متعلق به تمام ملت ایران است چرا که برجام نشان داد هر کجا که ما مصالح ملی را برمنافع گروهی ترجیح داده ایم به پیروزی رسیدیم.
وی اظهار داشت: در پرتو تلاش های طاقت فرسای دولت دکتر روحانی و تیم مذاکره کننده هسته ای حق ایران بعنوان کشوری دارای انرژی صلح آمیز هسته ای به رسمیت شناخته شد و تحریم های ظالمانه در هم شکست و پروژه ایران هراسی رنگ باخت.
راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در گیلانغرب با حضور گسترده مردم از میدان ۲۲ بهمن این شهر آغاز شد و تا میدان توحید محل تجمع راهپیمایان خاتمه یافت.
گیلانغرب در غرب استان کرمانشاه بیش از ۷۲ هزار نفر جمعیت دارد.
۷۰۷۹/۷۳۹۸/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • راهپیمایی
  • فجر ۹۴
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست