اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرماندار گیلانغرب: دولت در انتخابات از هیچ گروه و یا فرد خاصی حمایت نمی کند
81954500-70504194.jpg

فرماندار گیلانغرب: دولت در انتخابات از هیچ گروه و یا فرد خاصی حمایت نمی کند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا کرم محمدی روز دوشنبه در هشتمین روز از دهه مبارک فجر در آیین جشن انقلاب افزود: دولت پاسدار، امین و امانتدار آرای مردم است و همه باید در انتخابات پیش رو حضوری فعال داشته باشند.
وی برگزاری انتخابات متعدد در طول ۳۷ سال از عمر با برکت انقلاب را از جمله ارزش های بزرگ نظام اسلامی توصیف کرد و اظهارداشت: برگزاری انتخابات متعدد بیانگر حاکمیت حکومت مردم سالاری دینی در نظام اسلامی است.
وی اظهار کرد: حضور در انتخابات برای همه وظیفه ای دینی، ملی، شرعی و مذهبی است چرا که انتخابات نشانه نشاط و پویایی و سرزندگی یک ملت است.
نماینده عالی دولت در گیلانغرب بیان کرد: نظام جمهوری اسلامی متکی به آرای ملت است و حضور گسترده مردم در انتخابات آینده بیانگر مشارکت سیاسی مردم در تعیین سرنوشت خویش است.
محمدی اضافه کرد: بازگشت به خویشتن و خودباوری از دستاوردهای گران سنگ انقلاب اسلامی است که با رهبری ابرمردی بزرگ بدست آمد که سالها دوری از وطن را تحمل کرد.
وی افزود: مدیران در نظام اسلامی نه تنها خود را قیم و آقا بالاسر مردم نمی دانند بلکه خود را همواره نوکر و خادم ملت می دانند.
این مقام مسئول گفـت: ملت ما به گواهی امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب بهترین ملت همه دوران ها هستند و بطور قطع در روز ۲۲ بهمن و همچنین دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری یکبار دیگر عزت و عظمت خود را به جهانیان ثابت خواهند کرد.
شهرستان های مرزی قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجموع ۲۲۰ هزار نفر جمعیت دارند و یک نماینده از این حوزه به مجلس شورای اسلامی راه خواهد یافت.
پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هفتم اسفندماه امسال در۱۹۰ شعبه اخذ رای با بیش از سه هزار و۵۰۰ نفر از عوامل اجرایی، نظارتی، امنیتی و انتظامی در مرکز حوزه انتخابیه قصرشیرین برگزار می شود.
گیلانغرب با بیش از ۷۲ هزار نفر جمعیت در غرب استان کرمانشاه واقع شده است.
۷۰۷۹/۷۳۹۸/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • دهه فجر
  • جشن انقلاب
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست