اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرماندار گیلانغرب: انتخابات مظهر تجلی اراده مردم است
81977561-70546420.jpg

فرماندار گیلانغرب: انتخابات مظهر تجلی اراده مردم است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا کرم محمدی روز چهارشنبه در نشست توجیهی نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای انتخابات افزود: دولت تدبیر و امید عزم جدی دارد تا هیچ یک از توصیه ها، تاکیدها و رهمنودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر حفظ و صیانت از آرای مردم بر زمین نماند.
وی اظهار کرد: در انتخابات هفتم اسفند ماه ۱۶۰ نماینده فرماندار مسئولیت برگزاری این رویداد سیاسی و مهم انتخابات را در ۸۰ شعبه اخذ رای برعهده دارند.
وی بیان کرد: مجلس شورای اسلامی خانه امید مردم و ملتی است که با خون فرزندان این سرزمین بنا شده است و در همین راستا نمایندگان فرماندار بعنوان اصلی ترین عضو اجرایی شعب باید بطور کامل مراقب باشند تا انتخابات توام با صداقت و در کمال صحت و امنیت برگزار شود.
نماینده عالی دولت در گیلانغرب اضافه کرد: برای ما سلامت، امنیت و آرامش انتخابات اهمیت دارد و دین و عاقبت خودمان را برای دنیای هیچ کسی هزینه نخواهیم کرد و برای تحقق این مهم با خدای خود عهد و پیمان بسته ایم.
محمدی ادامه داد: در برگزاری انتخابات هفتم اسفند ماه یک هزار و ۸۰۰ نفر از عوامل اجرایی، نظارتی، بازرسی، پشتیبانی و امنیتی در ۸۰ شعبه اخذ رای مشارکت دارند.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان با سراسر کشور هفتم اسفند ماه امسال در مرکز حوزه انتخابیه قصرشیرین برگزار می شود.
در حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب مردم از بین ۹ نامزد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی فقط مجاز به انتخاب یک نفر بعنوان نماینده هستند بنابراین رقابت برای جلب آرای مردم در این حوزه انتخابیه همچون سایر مناطق کشور بشدت از سوی نامزدها انجام می شود.
در مجموع سه هزار و ۵۰۰ نفر از عوامل اجرایی کار برگزاری انتخابات را بیش از ۱۹۰ شعبه اخذ رای در قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب را برعهده دارند.
قصرشیرین مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای سرپل ذهاب و گیلانغرب است.
در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری در شهرستان های قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب از مجموع جمعیت حدود ۲۲۰ هزار نفری این شهرستان ها ۱۲۵ هزار نفر واجد شرایط رای هستند.
گیلانغرب در غرب استان کرمانشاه بیش از ۷۲ هزار نفر جمعیت دارد.
۷۰۷۹/۷۳۹۸/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • انتخابات
  • جلسه توجیهی
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست