اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرماندار کنگاور: وضعیت این شهرستان در حوزه های مختلف مطلوب است
81946743-70490042.jpg

فرماندار کنگاور: وضعیت این شهرستان در حوزه های مختلف مطلوب است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

شریف خسروی روز سه شنبه در حاشیه کلنگ زنی کمربندی شمال شهر کنگاور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: وظیفه همه مسئولان این است که به طور همه جانبه در راستای افزایش استانداردهای توسعه تلاش کنند.
وی هدف اصلی از ایجاد این کمربندی را کنترل و بهبود مسائل اجتماعی عنوان کرد و افزود: تاثیر مستقیم آن بیش از همه عاید مردم این منطقه خواهد شد و افزایش قیمت اراضی و املاک این محله را در پی خواهد داشت.
وی اظهار داشت: در صورت آمادگی شهرداری ۶۰ هکتار بوستان جنگلی شاهد را که در ابتدای این کمربندی قرار دارد برای استفاده بهینه به آنها واگذار می شود.
خسروی اضافه کرد: شهرداری از ظرفیت این بوستان جنگلی می تواند در راستای ایجاد بوستان اجتماعی و ارائه خدمات مختلف به شهروندان کنگاوری در جهت رضایت آنها نقش آفرینی کند.
این مسئول همچنین از شهرداری خواست که در دهه فجر امسال زنگ تفکیک زباله از مبدا را با مشارکت بخش خصوصی به صدا در بیاورد و هزینه های این کار را نیز از همین راه تامین کند.
فرماندار کنگاور در پایان به مردم این شهرستان نوید روزهای خوبی را داد و گفت: بازسازی معبد آناهیتا، آسفالت کامل بلوار سطح شهر و احداث دریاچه مصنوعی در ورودی شهر از سمت غرب از مجموعه اقداماتی است که در دستور کار قرار دارد.
کمربندی شمال شهر کنگاور به طول ۲ هزار و ۲۰۰ متر با پنج میلیارد ریال از محل اعتبارات ماده ۱۸۰ روز سه شنبه با حضور مسئولان کلنگ زنی شد.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست