اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرماندار کرمانشاه اخبار منتشره درباره نتایج انتخابات خبرگان را تکذیب کرد
81981860-70554324.jpg

فرماندار کرمانشاه اخبار منتشره درباره نتایج انتخابات خبرگان را تکذیب کرد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

فضل الله رنجبر روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در باره انتشار خبرهایی مبنی بر نتایج نهایی انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان کرمانشاه، افزود: تاکنون(ساعت ۱۳:۳۰) نتیجه نهایی انتخابات خبرگان اعلام نشده و هرگونه ادعایی در این باره خارج از کانال رسمی کذب است.
رنجبر همچنین برقراری هرگونه تماس با نامزدهای مجلس خبرگان استان از طرف فرمانداری را نادرست دانست.
به گفته وی ‘فرمانداری کرمانشاه منتظر دریافت صورت جلسه نتایج شمارش آرا در هفت شهرستان استان است و پس از دریافت آنها و جمع بندی آرا، نتایج را به صورت رسمی اعلام می کند.’
رئیس ستاد انتخابات شهرستان کرمانشاه در باره نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه هم گفت که نتایج قطعی مشخص و به استانداری اعلام شده است که پس از تایید هیات نظارت طی اطلاعیه ای به صورت رسمی اعلام می شود.
در حوزه انتخابیه شهرستان کرمانشاه، ۲۶ نامزد برای کسب سه کرسی مجلس با هم رقابت کردند.
استان کرمانشاه یک میلیون و ۵۰۷ هزار واجد شرایط رای دارد که برآوردهای اولیه حاکیست که بیشتر از ۶۰ درصد آنان در انتخابات روز گذشته شرکت کرده اند.
یک هزار و ۵۱۴ صندوق شعبه اخذ رای در استان کرمانشاه آرای مردم را جمع آوری کردند.
براساس اعلام ستاد انتخابات استان کرمانشاه در این دوره از انتخابات ۸۹ نامزد برای ورود به مجلس شورای اسلامی و چهار نامزد برای ورود به مجلس خبرگان رهبری رقابت کردند.
استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای یک میلیون و ۵۰۷ هزار نفر واجد شرایط رای است که دیروز برای انتخاب هشت نماینده مجلس شورای اسلامی و ۲ نماینده مجلس خبرگان رهبری، پای صندوق های رای رفتند.
۷۴۴۴/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • انتخابات خبرگان
  • انتخابات در کرمانشاه
  • فضل الله رنجبر

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست