اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرماندار: پیش بینی شرکت ۸۰ درصدی مردم گیلانغرب در انتخابات
81980790-70552359.jpg

فرماندار: پیش بینی شرکت ۸۰ درصدی مردم گیلانغرب در انتخابات

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

کرم محمدی جمعه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همزمان و همگام با ملت سلحشور ایران اسلامی مردم انقلابی، متدین و ولایتمدار دومین شهر مقاوم کشور نیز از نخستین ساعت آغاز رای گیری در پای صندوق های اخذ رای حضور یافته اند.
وی اظهار کرد: تعداد ۸۰ شعبه اخذ رای با بیش از یک هزار و ۸۰۰ نفر از عوامل اجرایی، نظارتی، بازرسی، امنیتی و پشتیبانی در سطح شهر و روستاهای تابعه در بخش مرکزی و گواور کار برگزاری انتخابات را بر عهده دارند.
فرماندار گیلانغرب اضافه کرد: دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در گیلانغرب با شور و نشاط خاصی در حال برگزاری است و تخلف انتخاباتی خاصی در این حوزه انتخابیه تاکنون مشاهده نشده است.
محمدی بیان کرد: مجریان و برگزارکنندگان انتخابات در راستای تحقق منویات رهبری از تمام ظرفیت ها و امکانات برای برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند و صیانت از آرای مردم استفاده کرده اند و با تمام وجود پای کار هستند.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری امروز همزمان با سراسر کشور هفتم اسفند ماه در مرکز حوزه انتخابیه قصرشیرین آغاز شده است.
در حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب مردم از بین ۹ نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مجاز به انتخاب یک نماینده هستند.
استان کرمانشاه نیز دارای دو نماینده در مجلس خبرگان رهبری است.
در مجموع سه هزار و ۵۰۰ نفر از عوامل اجرایی کار برگزاری انتخابات را در ۲۰۱ شعبه اخذ رای در قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب را بر عهده دارند.
قصرشیرین مرکز حوزه انتخابیه شهرستان های سرپل ذهاب و گیلانغرب است.
در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری در شهرستان های قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب از مجموع جمعیت حدود ۲۲۰ هزار نفری این شهرستان ها ۱۲۵ هزار نفر واجد شرایط رای دادن هستند.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • انتخابات
  • امنیت
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست