اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرماندار هرسین: نامزدهای مجلس در تبلیغات از تخریب یکدیگر پرهیز کنند
81965374-70524863.jpg

فرماندار هرسین: نامزدهای مجلس در تبلیغات از تخریب یکدیگر پرهیز کنند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، یاور محمدی روز دوشنبه در نشست با جوانان هرسینی با موضوع نقش محوری و میزان تأثیر جوانان در عرصه ها و فعالیت های اجتماعی افزود: پرداختن به مفاهیم و مباحث کلان در حوزه منافع ملی توسط نامزدهای انتخاباتی یکی از موضوعات ضروری است که بایستی بعنوان پیش نیاز فرهنگ سیاسی تلقی شود.
وی ادامه داد: امروز بیش از هر زمانی موضوع اولویت منافع ملی بر منافع قومی و محلی احساس می شود و لازم است در کنار توجه به حوزه های محلی و منطقه ای به منافع کلان ملی و حتی نقش آفرینی جمهوری اسلامی در منطقه خاورمیانه و جهان امروزی به نحوی پرداخته شود.
محمدی اظهار داشت: جامعه ما جامعه جوان و پویایی است که می بایست در نوع نگاه ها هم نوایی وجود داشته باشد و در فضای روانی مثبتی در کنار هم، دوستانه و منطقی در انتخابات شرکت کنیم.
وی اظهار کرد: رعایت نکردن قوانین تبلیغاتی ترویج منکرات است که براساس اصل تبلیغات نامزدها و طرفداران آنها باید با رعایت قوانین به دنبال شکل گیری فضای قانونی باشند.
فرماندارهرسین گفت: وظیفه جوانان بعنوان مهمترین قشر تأثیرگذار ایجاد فرهنگ عمومی انتخاباتی در سطح کلان می باشد.
محمدی در پایان ضمن هشدار به مسئولان دستگاه های اجرایی در خصوص حمایت روسای ادارات از نامزدی خاص تاکید کرد: نباید از امکانات دولتی و جایگاه خود در امر انتخابات به حمایت از نامزدها استفاده نمایند و در صورت مشاهده بشدت برخورد خواهد شد.
در این جلسه که از همه طیف ها و جریانهای سیاسی و اجتماعی در حوزه جوانان حضور داشتند حاضرین بر محورهایی همچون مبارزه جدی با تخلفات انتخاباتی، ضرورت تأمین امنیت فضای انتخابات، رعایت حرمت و تکریم همه نامزدهای انتخاباتی از سوی هواداران تأکید کردند.
شهرستان هرسین با ۸۵ هزار نفر جمعیت در شرق کرمانشاه قرار دارد.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • انتخابات ۹۴
  • فرماندار هرسین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست