اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرماندار هرسین: مشکل زیرگذر شهرک بیستون به زودی رفع می شود
81978577-70548219.jpg

فرماندار هرسین: مشکل زیرگذر شهرک بیستون به زودی رفع می شود

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، زیرگذر شهرک بیستون به دلیل نداشتن سیستم دفع آب سطحی پس از هر بارندگی دچار آبگرفتگی می شود و رفت آمد از آن غیرممکن است.
اعضای شورای شهر بیستون در جلسه روز چهارشنبه خود با ارسال نامه ای به فرمانداری هرسین و رسانه ها نسبت به این موضوع اعتراض کردند.

**ساخت و ساز غیرمجاز
فرماندار هرسین در گفت و گو با ایرنا، در این باره گفت: در تلاش هستیم تا اوائل سال ۹۵ مشکل زیرگذر شهرک بیستون را برطرف کنیم.
به گفته یاور محمدی ساخت و سازهای غیرمجاز در اطراف زیرگذر باعث شده است تا آب های سطحی از مسیر اصلی خود خارج و داخل زیرگذر جمع شود.

** کمبود اعتبار
با این حال معاون اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه دلیل جمع شدن آب در این زیرگذر را نبود سیستم دفع آب سطحی دانست و گفت: در زمان ساخت این زیرگذر به دلیل کمبود اعتبار سیستم دفع آب های سطحی نیمه کاره باقی مانده است.
زاهدین چشمه خاور در گفت و گو با ایرنا اعلام کرد: اکنون در حال مشخص کردن پیمانکار برای ساخت سیستم دفع آب های سطحی زیرگذر بیستون هستیم و به نظر می رسد با انجام کارهای مقدماتی اوائل سال ۹۵ این کار را آغاز کنیم.
شهرک بیستون با بیش از ۲ هزار نفر جمعیت از توابع شهرستان هرسین است، که در نزدیکی محوطه تاریخی بیستون قرار دارد.
این زیرگذر مورد استفاده اهالی شهرک بیستون و روستای بلوردی است و در زمان بارندگی و بسته شدن مردم مجبورند برای رفتن به بخش بیستون مسیر سه کیلومتری تا پلیس راه را طی کنند.
پیمانکار این پروژه متاسفانه نه تنها سیستم دفع آب سطحی آن را انجام نداده بلکه جاده های دسترسی اطراف آن نیز نیمه کاره رها شده که این مساله مشکلاتی را برای مردم منطقه به دنبال داشته است.
شهرک بیستون در ۲۵ کیلومتری شرق شهر کرمانشاه و در کنار بزرگراه کربلا قرار دارد.
۷۴۴۵/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • بیستون
  • آب گرفتگی

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست