اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرماندار هرسین:راهپیمایی ۲۲ بهمن تجدید میثاق با آرمان های امام و رهبری است
81960081-70515348.jpg

فرماندار هرسین:راهپیمایی ۲۲ بهمن تجدید میثاق با آرمان های امام و رهبری است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا یاور محمدی در تجمع راهپیمایان ۲۲ بهمن هرسین افزود: حضور مردم در صحنه های حماسی همانند راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دهنده اوج انسجام و وحدت ملی است.
وی تصریح کرد: شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی زمینه ساز حاکمیتی با ساختار سیاسی متفاوت در کشور تحت عنوان جمهوری اسلامی شد و ماهیت اصلی انقلاب را که مبتنی بر ارزشهای دینی و نقش برجسته مردم بود به جهان نشان داد.
فرماندار هرسین افزود: استقلال نشان دهنده عدم وابستگی، نفی سلطه پذیری و استکبارستیزی است، آزادی نشان دهنده آزادی بیان و اعتقاد و بعنوان آرمانی مهم برای مردم است و جمهوری اسلامی نیز به معنای حاکمیت الهی، خردجمعی، حاکمیت قرآن و ائمه بعنوان یک اصل جدایی ناپذیر می باشد و در نهایت این شعار سبب شد مردم هویت متعالی و فرهنگ غنی خود را بدرستی باز یابند.
وی ادامه داد: بعد از گذشت حدود چهار دهه از عمر جمهوری اسلامی در تمام صحنه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی به توانمندی رسیده ایم و ثابت کرده ایم که زبان مردم و حکومت ما زبان منطق و استدلال و هم افزایی سازنده با جهان است.
محمدی در پایان از راهپیمایی ۲۲ بهمن سالجاری بعنوان خیزشی مهم به منظور شرکت گسترده مردم در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی یاد کرد و اظهار داشت: مردم فرهیخته و سرافراز هرسین با شرکت در انتخابات هفتم اسفند ماه سالجاری بار دیگر به ندای مقام معظم رهبری لبیک خواهند گفت و حماسه ای ماندگار خواهند آفرید.
۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • ۲۲ بهمن
  • یاور محمدی

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست