اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرماندار: مردم سرپل ذهاب حماسه ای ماندگار در تاریخ پرفروغ نظام اسلامی ثبت کردند
81983151-70556319.jpg

فرماندار: مردم سرپل ذهاب حماسه ای ماندگار در تاریخ پرفروغ نظام اسلامی ثبت کردند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

جهانبخش حیدری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تقدیر از حضور پرشور مردم در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی افزود: مردم مومن و همیشه در صحنه سرپل ذهاب بار دیگر همگام با ملت بزرگ ایران برای تجدید بیعت با آرمان های جمهوری اسلامی ایران با حضور گسترده در انتخابات هفتم اسفند ماه حماسه دیگری را رقم زدند.
وی میزان مشارکت مردم شهرستان سرپل ذهاب را در انتخابات هفتم اسفند ماه ۹۰ درصد اعلام کرد و اظهارداشت: حضور بانشاط و گسترده قشرهای مختلف مردم در عرصه انتخابات نشان از فهم، درایت و آگاهی غیورمردان این منطقه دارد.
وی بیان کرد: خلق حماسه مردم در هفتم اسفند ماه بار دیگر شعور بالای سیاسی، بینش و بصیرت آنها را به نمایش گذاشت چرا که مرزنشینان این منطقه همیشه در عرصه انتخابات پیشرو و پیشگام بوده اند.
فرماندار سرپل ذهاب گفت: مردم با حضور حماسی و چشمگیر خود در انتخابات ضمن تجدید میثاق با آرمان های انقلاب، اقتدار و عزت جمهوری اسلامی و وفاداری خود را با رهبر معظم انقلاب و ارزش های والای انقلاب به نمایش گذاشتند.
قصرشیرین مرکز حوزه انتخابیه شهرستان های سرپل ذهاب و گیلانغرب یک نماینده در خانه ملت دارد.
در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری در شهرستان های قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب از مجموع جمعیت حدود ۲۲۰ هزار نفری این شهرستان ها ۱۲۵ هزار نفر واجد شرایط رای دادن بودند.
سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه بیش از ۸۵ هزار نفر جمعیت دارد.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • انتخابات
  • خلق حماسه
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست