اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرماندار كنگاور: كار فرهنگي بدون مطالعه سرانجامي ندارد
82060425-70697780.jpg

فرماندار كنگاور: كار فرهنگي بدون مطالعه سرانجامي ندارد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ايرنا، شريف خسروي روز سه شنبه در نشست همفكري با اعضاي هيات رزمندگان اسلام شهرستان كنگاور، اظهار داشت: فعاليت در هيات هاي مذهبي بايد جهادگونه و خالصانه باشد.
وي افزود: در دوران دفاع مقدس خيلي ها برگزيده شدند و خالصانه خون خود را در براي حفظ ارزش ها و ايجاد امنيت اين آب و خاك اهدا كردند و اگر ما نيز بخواهيم در اين دوره و با حضور در هيات هاي مذهبي و فرهنگي برگزيده شويم، بايد تلاشي خالصانه داشته باشيم.
فرماندار كنگاور در ادامه با اشاره به مطرح كردن شبيخون فرهنگي توسط رهبر انقلاب در حدود ۲۰ سال پيش؛ خاطرنشان كرد: با توجه به اهميت مفهوم شناسي شبيخون فرهنگي، بايد ابعاد هجوم فكري اعتقادي؛ اخلاقي و غافلگيرانه را كه براي متلاشي كردن باورها و اعتقادات متوجه يك ملت مي شود را شناسايي و در آن حوزه برنامه ريزي كرد.
به گفته خسروي، بخشي از فرهنگ، ماندگار و بخشي نيز از بين مي رود، كه در راستاي اجراي كارهاي فرهنگي زمانه، تغيير در فهم افراد براي درك جوانان امروز و انتظارات آنها از الزامات و ضروريات است.
فرماندار كنگاور در پايان با اشاره به مدافعين ارزش هاي انقلاب در دوران دفاع مقدس كه به عنوان بسيجي در مقابل دشمنان ايستادند، تاكيد كرد: راه اندازي هيات هاي مذهبي همچون گذشته براي مقابله با حربه هاي جنگ نرم دشمن ضروري است كه بايد از كارشناسان فن و متخصص در اين زمينه استفاده شود.
شهرستان كنگاور در ۹۴ كيلومتري شرق كرمانشاه قرار دارد.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • فرهنگي
  • فرماندار كنگاور
  • شريف خسروي
  • كار فرهنگي

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست