اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرماندار كرمانشاه: دشمنان به دنبال تغيير اعتقادات و افكار جوانان هستند
82058593-70694181.jpg

فرماندار كرمانشاه: دشمنان به دنبال تغيير اعتقادات و افكار جوانان هستند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

فضل الله رنجبر روز دوشنبه در مراسم اختتاميه پنجمين جشنواره نوجوان سالم كه در تالار شهيد بهشتي كرمانشاه برگزار شد، اظهار كرد: آسيب هاي اجتماعي نظير اعتياد، طلاق، خودكشي و … از جمله مسائلي است كه دشمنان در حال برنامه ريزي روي آن ها براي عادي سازي و ترويج در كشورمان هستند.
وي با بيان اينكه عصر كنوني را بايد عصر جنگ فكر و عقيده دانست، يادآور شد: دشمنان امروز به دنبال انحطاط افكار هستند تا راحتر به اهداف خود دست يابند.
رنجبر همچنين با اشاره به تاكيد هاي رهبر معظم انقلاب و رئيس جمهوري در خصوص تشكيل قرارگاه مقابله با آسيب هاي اجتماعي، گفت: راه اندازي چنين قرارگاهي مي تواند خنثي كننده بسياري از نقشه ها و برنامه هاي دشمنان باشد.
فرماندار كرمانشاه در ادامه دانش آموزان را آينده سازان فرداي كشور دانست و گفت: بايد با برنامه ريزي كاري كنيم كه اوقات فراغت آن ها به بهترين شكل ممكن پر شود تا دشمنان نتوانند از خلاء زماني ايجاد شده استفاده كرده و برنامه هاي موردنظر خود را به آن ها القا كنند.
وي اظهار كرد: خوب است تا والدين هم نسبت به پر كردن اوقات فراغت فرزندان خود در ايام تابستان كوشا و با برنامه ريزي صحيح شرايطي ايجاد كنند كه نوجوان ما بتواند به خوبي و در كلاس هاي مختلف اوقات خود را بگذارند.
در استان كرمانشاه ۳۲۰ هزار دانش‌آموز و ۲۸ هزار فرهنگي وجود دارد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • فرماندار كرمانشاه
  • فضل الله رنجبر
  • جشنواره نوجوان سالم

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست