اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرماندار قصرشیرین: شهدا مسیر حق، شرف و غیرت را برگزیدند
82319478-71195323.jpg

فرماندار قصرشیرین: شهدا مسیر حق، شرف و غیرت را برگزیدند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، فرامرز اکبری روز چهارشنبه در دیدار با خانواده شهیدان کلانتری و زینعلی از شهدای قصرشیرین، با تبریک و گرامیداشت هفته بسیج ، افزود: دشمن به جسارت و شجاعت جوانان ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس اعتراف کرده است.
وی بیان کرد: شهدا در دفاع از این آب و خاک و مرزهای غیرت کشورمان، رشادت های زیادی از خود به نمایش گذاشتند و به درجه کمال و سعادت رسیدند.
وی با بیان این که امروز باید جوانان ایران اسلامی، شهدای هشت سال دفاع مقدس را الگوی خود قرار دهند، اظهار داشت: جوانان دیروز با حضور در میدان نبرد از مرگ، گلوله و جنگ هیچ گونه هراسی نداشتند و توانستند با اخلاص و ایمان به راه سعادت و شهادت نایل شوند.
فرماندار قصرشیرین ادامه داد: خانواده های معظم شهدا پشتوانه های بزرگی برای نظام اسلامی اند که با صبر و بردباری برای پیشرفت و اعتلای این نظام الهی حرکت می کنند.
اکبری با ذکر این مطلب که هر چه امروز نظام و ملت ما دارد به برکت خون شهداست که ما را در دنیا سربلند کرده است، گفت: نظام اسلامی به واسطه جانفشانی های شهدا و رزمندگان در جهان حرف های زیادی برای گفتن دارد.
در این دیدار که فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های سرپل ذهاب و قصرشیرین و جمعی از مسوولان نیز حضور داشتند، از ۲ خانواده شهید فرشاد زینعلی و ابراهیم کلانتری با اهدای هدایایی تجلیل شد.
شهید فرشاد زینعلی از شهدای بسیجی در پنجم شهریور سال ۶۳ و شهید ابراهیم کلانتری در چهارم تیر سال ۶۱ در قصرشیرین به شهادت رسیدند.
شهرستان قصرشیرین در غرب کرمانشاه با بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت در دوران دفاع مقدس ۶۸۰ شهید، ۲ هزار جانباز و ۱۰۰ آزاده را در دفاع از کیان اسلامی تقدیم نظام کرده است.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶ خبرنگار:نازنین باباخانی ** انتشار دهنده:علی مولوی


  • اجتماعي
  • شهيد
  • ديدار
  • قصرشيرين

Contact Editor-in-chief: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست