اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرماندار صحنه: اعضای هیات های اجرایی امین مردم در حفظ و صیانت از آرا باشند

فرماندار صحنه: اعضای هیات های اجرایی امین مردم در حفظ و صیانت از آرا باشند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، شهریار عباس آبادی عصر شنبه در جلسه آموزشی اعضای هیات های اجرایی انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری این شهرستان، صیانت از آرای مردم را مهم ترین وظیفه هیات های اجرایی انتخابات دانست.
وی با بیان اینکه مردم صاحبان و سهامداران اصلی انقلاب اسلامی هستند افزود: هر برگ رای به عنوان یک سهم در دست مردم می باشد که هیات های اجرایی باید با حفظ بی طرفی و امانتداری به وظایف قانونی طوری عمل کنند تا حقی از کسی ضایع نشود.
عباس آبادی تصریح کرد: عوامل اجرایی حق اعلام نظر یا اظهار نظر له یا علیه هیچ فرد، حزب یا گروه سیاسی را ندارند زیرا در دولت تدبیر و امید برگزاری انتخابات براساس بی طرفی، امانتداری و فراهم کردن زمینه برگزاری باشکوه با حضور تمام سلایق و گرایش های قانونی در کشور است.
فرماندار صحنه در پایان به تمهیدات انجام شده در شهرستان صحنه اشاره کرد و افزود: تقریبا همه امکانات سخت و نرم افزاری و ملزومات انتخابات فراهم شده و این شهرستان برای برگزاری انتخابات پرشور با حضور و مشارکت حداکثری مردم آمادگی کامل دارد.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری همزمان هفتم اسفند ماه امسال برگزار می شود.
شهرستانهای کنگاور، صحنه و هرسین در مجموع حدود ۲۵۰ هزار نفر جمعیت دارند و یک نماینده از این حوزه به مجلس شورای اسلامی راه پیدا می کند.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • انتخابات
  • فرماندار صحنه
  • شهریار عباس آبادی

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست