اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرماندار سرپل ذهاب: زمینه برای خلق حماسه مردم در انتخابات فراهم است
81977967-70547169.jpg

فرماندار سرپل ذهاب: زمینه برای خلق حماسه مردم در انتخابات فراهم است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا جهانبخش حیدری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه از تمام ظرفیت ها و امکانات برای حضور گسترده مردم در انتخابات استفاده شده افزود: بی شک مردم مومن و متدین سرپل ذهاب همراه و همگام با سایر امت اسلامی با حضور گسترده در انتخابات هفتم اسفند ماه عشق و دلدادگی خود را به رهبری و نظام به اثبات می رسانند.
وی اظهار داشت: بی شک اقشار مختلف مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی که قرار است اسفند ماه امسال برگزار شود همانند گذشته حضوری پرشوری خواهند داشت و حماسه ای جاوید خلق خواهند کرد.
وی اظهار کرد: تمام جریان ها، گرایش ها و احزاب قانونی در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری باید در فضایی سالم و رقابتی وارد میدان شوند و زمینه مشارکت حداکثری مردم در این رویداد ملی و مهم را فراهم کنند.
نماینده عالی دولت در سرپل ذهاب شمار شعب اخذ رای در این شهرستان را ۸۵ شعبه ذکر کرد و گفت: از این تعداد ۳۷ شعبه ثابت و بقیه سیار است.
حیدری همچنین از مشارکت یک هزار و ۵۰۰ نفر از عوامل اجرایی، نظارتی و انتظامی در روز هفتم اسفند ماه بر روند برگزاری انتخابات خبر داد.
در حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب مردم از بین ۱۲ نامزد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی مجاز به انتخاب یک نفر بعنوان نماینده هستند بنابراین رقابت برای جلب آرای مردم در این حوزه انتخابیه همچون سایر مناطق کشور بشدت از سوی نامزدها انجام می شود.
در مجموع سه هزار و ۵۰۰ نفر از عوامل اجرایی کار برگزاری انتخابات را بیش از ۱۹۰ شعبه اخذ رای در قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب را برعهده دارند.
قصرشیرین مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای سرپل ذهاب و گیلانغرب است.
در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری در شهرستان های قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب از مجموع جمعیت حدود ۲۲۰ هزار نفری این شهرستان ها ۱۲۵ هزار نفر واجد شرایط رای هستند.
قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار نفر جمعیت دارد.
۷۰۷۹/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • انتخابات
  • مشارکت
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست