اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرماندار سرپل ذهاب: دولت با حمایت قاطع مردم به سوی پیشرفت حرکت می کند
82197766-70955144.jpg

فرماندار سرپل ذهاب: دولت با حمایت قاطع مردم به سوی پیشرفت حرکت می کند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

جهانبخش حیدری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تبریک هفته دولت افزود: دولت تدبیر و امید ، دولت صداقت و راستی است که در آن همه خود را ملزم به اطلاع رسانی درست به مردم می دانند و از این رو هفته دولت فرصت مناسبی برای بیان عملکرد و دستاوردها است.
وی اظهار کرد: هفته دولت، هفته اقتدار و پیروزی دولتی است که حمایت و پشتیبانی میلیون ها تن از ملت را به همراه دارد و از این رو تلاش دولتمردان در هر جایگاه و سطحی باید در مسیر اعتلای جامعه و پیشرفت کشور باشد.
وی بیان کرد: براساس بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی ، هفته دولت، فرصت مغتنمی است تا مردم با نتایج تلاش های بخشی از مجموعه نظام اسلامی بیشتر آشنا شوند.
فرماندار سرپل ذهاب همچنین با گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر و تقدیر از تلاش همه دولتمردان اضافه کرد که در قرآن مجید ، ارتباط تنگاتنگی میان دین و دولت وجود دارد و همراهی ملت با دولت و پشتیبانی قشرهای مختلف مردم از آن، از عوامل ثبات و اقتدار دولت است.
حیدری ادامه داد: تا هنگامی که دولت یک دولت ارزشی و خدمتگزار باشد، پایدار خواهد بود و دولت دکتر روحانی نیز همین ویژگی ها را داراست.
وی از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و بهره برداری از طرح های عمرانی و همچنین برپایی آیین تجلیل از کارکنان نمونه دستگاه های اجرایی ، غبار روبی مزار شهدا و سرکشی و دلجویی از خانواده های شهدا در گرامیداشت هفته دولت خبر داد.
سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه با بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارای ۴۸ کیلومتر مرز مشترک با عراق است.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • هفته دولت ۹۵
  • دستاورد
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست