اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرماندار سرپل ذهاب:نامزدها باید به اصل حضور حداکثری مردم در انتخابات توجه کنند
81959686-70513936.jpg

فرماندار سرپل ذهاب:نامزدها باید به اصل حضور حداکثری مردم در انتخابات توجه کنند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا جهانبخش حیدری روز پنجشنبه در تجمع راهپیمایان سرپل ذهابی در محل مصلی نماز جمعه این شهرستان افزود: انتخابات یکی از دستاوردهای مهم و بسیار ارزنده انقلاب اسلامی است و ملت ایران از رهگذر انتخابات در سرنوشت کشور سهیم هستند.
وی اظهار کرد: انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری می تواند صحنه حضور حداکثری ملت و خلق حماسه ای دیگر در روزشمار انقلاب اسلامی باشد و ما باید انتظارات رهبری دراین بخش را برآورده کنیم.
وی بیان کرد: همه داوطلبان انتخاباتی باید رفتاری مبتنی برشرع، قانون و اخلاق داشته باشند و زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنند.
وی با بیان اینکه تمامی کسانی که درعرصه انتخابات دخیل هستند باید وظایف خود را به نحو مطلوب انجام دهند اظهارداشت: انتخابات مظهر اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی اسلامی ایران است و بی شک اقشار مختف با حضور گسترده در این رویداد سیاسی و مهم جماسه ای جاوید در تاریخ پرافتخار کشورمان خلق خواهند کرد.
فرماندار سرپل ذهاب اضافه کرد: توجه به ارزش ها و پرهیز از تخریب یکدیگر و تلاش برای حضور حداکثری مردم در انتخابات، ارائه برنامه ها و تبلیغات قانونمند مهمترین وظیفه داوطلبان انتخاباتی در ایام پیش رو است.
حیدری اضافه کرد: آزادی مبتنی بر قانون و شرع مقدس برای انسان لازم و ضروری است و انسان باید در تمام زمینه ها بر اساس قوانین مبتنی بر ارزش های دین اسلام آزادی عمل داشته باشد.
وی خاطرنشان کرد: انسان تنها می تواند از طریق اعمال آزادی و اختیار به رشد و تعالی معنوی و آنچه که بعنوان کمال مد نظر است دست یابد.
نماینده عالی دولت درسرپل ذهاب توزیع قدرت در تمامی امور را سبب پایداری و بقای یک نظام حکومتی عنوان کرد و گفت: نظام شاهنشاهی برآمده از اراده سیاسی شاه بود و ظلم و ستم آن به مردم سبب نابودی آن شد.
حیدری شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی را برگرفته از سه عامل مکتب، وحدت و رهبری دانست و افزود: مکتب اسلامی که ملت ایران براساس آن حرکت می کند ظلم و ستم به مردم را قبول ندارد و براساس آن در برابر نظامهای سلطه گر خواهد ایستاد تا آنها را به نابودی بکشاند.
وی آرمان شهادت را در مکتب اسلام بسیار مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: آرمان شهادت انسان را به عرصه جهاد و مبارزه با باطل سوق می دهد تا در عرصه میدانی در برابر ظلم مقاومت کند و در این راه با ایثار و فداکاری خون خود را نثار آبیاری درخت انقلاب کند.
این مقام مسئول شهرستان سرپل زهاب را نمونه بارزی از وحدت اقوام و مذاهب مختلف عنوان کرد و افزود: مردم ولایتمدار و انقلابی این شهرستان بارها وحدت خود را به نمایش گذاشتند و نقش مهم خود را در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی به ثبت رساندند.
حیدری گفت: با وجود گذشت ۳۷ سال از عمر با برکت انقلاب، نظام اسلامی ثابت و استوار به حیات جاودانه خود ادامه می دهد.
مردم انقلابی و ولایتمدار سرپل ذهاب در آیین راهپیمایی ۲۲ بهمن که از میدان امام (ره) این شهر آغاز شد و تا محل مصلی نماز جمعه ادامه داشت با سردادن شعارهای مرگ برآمریکا، مرگ براسراییل با آرمان های امام و انقلاب تجدید میثاق کردند.
حضور حماسی مردم سرپل ذهاب در راهپیمایی ۲۲ بهمن صحنه های زیبایی از اتحاد و همبستگی و اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی ایران را به نمایش گذاشت.
۷۰۷۹/۷۳۹۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • راهپیمایی
  • فجر ۹۴
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست