اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرماندار روانسر: امروز کشورمان بیشتر از همیشه نیازمند وحدت است
81959612-70515340.jpg

فرماندار روانسر: امروز کشورمان بیشتر از همیشه نیازمند وحدت است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا حسین ویسمرادی روز پنجشنبه در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن روانسر افزود: با وحدت و همبستگی ۸ سال دفاع کردیم و دشمن را به زانو در آوردیم، تحریم ها را شکستیم، برجام را به فرجام رساندیم، در مقابل توطئه ها تروریسم جهانی ایستادیم و آرامش و امنیت را برای خود و کشور فراهم کردیم.
وی تصریح کرد: بنیانگذار انقلاب اسلامی با درک و شناخت کافی از آخرین وضعیت سیاسی کشور جریان های سیاسی را رهبری و با حمایت و ایثار ملت غیور توانست انقلاب اسلامی را به پیروزی برساند و فجر پیروزی را برای مردم به ارمغان آورد.
فرماندار روانسر اظهار داشت: این ملت به رهبری امام راحل انقلاب کرد تا به دنیا بفهماند قدرت همیشه از آن ملتی است که با تکیه بر باورهای دینی و وحدت و انسجام قیام می کنند و به دولتها و ملتها و رهبران دنیا ثابت کرد ملتی که بر اسلام و باورهای دینی تکیه کند و رهبری آگاه و مقتدر و فرزانه داشه باشد بر قدرت های استبدادی داخلی و خارجی پیروز خواهد شد.
ویسمرادی ادامه داد: امروز رهبر معظم انقلاب با تمام توان و قدرت و پشتوانه این ملت در مقابل فشارها و تهدیدات ابرقدرتهای دنیا ایستادگی کرده و دولت تدبیر و امید نیز از حقوق هسته ای و خواست این ملت دفاع کردند.
وی گفت: بزرگترین دستاورد برجام این بود که مردم جهان درک کردند ایران هراسی واقعیت ندارد و مردم ایران صلح طلب هستند و با هیچ قیمتی حاضر نیستند استقلال خود را از دست بدهند.
وی اضافه کرد: دشمنان بدانند حمایت مداوم ملت ایران از رهنمودهای مقام معظم رهبری، آزادیهای سیاسی و اجتماعی ، جابجایی قدرت در کشور با اجرای انتخابات، توزیع عادلانه ثروت و پیشرفت کشور در همه جوانب راز ماندگاری جمهوری اسلامی است و این اقدامات به بقا و حیات این نظام جان تازه می بخشد.
ویسمرادی افزود: دولت با تمام توان و با برنامه ریزی و مدیریت صحیح و کارامد به دور از افراط و تفریط درصدد است با استفاده از منابع و سرمایه های داخلی و آزاد شده از تحریم و استفاده از فضای بین المللی و با بکارگیری فکر و اندیشه متخصصان، دانشمندان و نخبگان گام اساسی و تحول بزرگ در اقتصاد کشور فراهم کند و یک عزت و اقتدار دیگری برای کشور و ملت رقم بزند.
وی یادآور شد: دولت تدبیر و امید با وجود همه تنگناها توانسته آرامش نسبی اقتصادی در کشور ایجاد کند.
وی خواستار حضور حداکثری مردم در انتخابات هفتم اسفند شد و تاکید کرد: با مشارکت گسترده و با خلق حماسه جدید نقش خود را در سرنوشت سیاسی و اجتماعی کشور ایفا نمایند.
۸۰۶۶/۷۴۵۵

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • راهپیمایی ۲۲ بهمن
  • فجر ۹۴

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست