اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرماندار: تدابیر لازم برای برگزاری انتخابات در صحنه اندیشیده شده است
81979009-70548816.jpg

فرماندار: تدابیر لازم برای برگزاری انتخابات در صحنه اندیشیده شده است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

شهریار عباس آبادی عصر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با توجه به برگزاری جلسات متعدد هم اندیشی انتخابات با اقشار مختلف و بکارگیری نقطه نظرات و پیشنهادات کارشناسی شده و ایجاد بسترهای لازم، فضای عمومی شهرستان به سمت و سوی آرامش برای برگزاری انتخابات سوق داده شده و توده مردم با آرامش می توانند در انتخابات فردا شرکت کنند.
وی افزود: حضور پرشور مردم و مشارکت اکثریتی مردم در پای صندوق های رأی موجب اعتلای ایران اسلامی در عرصه های جهانی می شود و ما مسئولان و نامزدهای انتخاباتی هم بایستی به وظیفه ملی، اسلامی و قانونی خود عمل کرده و انتخاباتی سالم و در چارچوب قانون برگزار کنیم.
عباس آبادی همچنین از اتخاذ تدابیر لازم برای حضور و مشارکت گسترده روستاییان و عشایر غیور حوزه انتخابیه شهرستان صحنه در انتخابات خبر داد و گفت: صندوق های سیار به مناطق روستایی وعشایری برای شرکت این قشر در انتخابات اعزام می شود.
وی اضافه کرد : شهرستان صحنه با ۸۵ شعبه اخذ رای آماده جمع آوری آرا مردم می باشد که از این تعداد ۳۶ شعبه ثابت و ۴۹ شعبه سیار می باشد.
فرماندار صحنه در پایان خواستار مشارکت عمومی مردم در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری شد.
کنگاور مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای صحنه و هرسین است که از این حوزه انتخابیه یک نفر بعنوان نماینده به خانه ملت راه می یابد.
صحنه در شرق کرمانشاه افزون بر ۷۷ هزار نفر جمعیت دارد.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • انتخابات
  • شهرستان صحنه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست