اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرماندار اسلام آباد غرب: راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان نظام را ناامید خواهد کرد
81958864-70512237.jpg

فرماندار اسلام آباد غرب: راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان نظام را ناامید خواهد کرد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

افشین کریمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن سبب استحکام هر چه بیشتر پایه های نظام جمهوری اسلامی ایران و تثبیت اقتدار کشورمان در عرصه بین المللی می شود.
وی گفت: مردم با شرکت هرچه باشکوهتر در راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن نمایش اتحاد ملی ایرانیان ضریب امنیت کشور را ارتقاء خواهند بخشید.
وی حضور پرشور مردم را تجدید میثاق با آرمان های نظام و انقلاب دانست و اظهار داشت: مردم فهیم و زمان شناس ایران با توجه به شرایط حساس کنونی و در پیش بودن دو انتخابات مهم پیام با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن پیام تجدید عهد مجدد با آرمان های امام و انقلاب را به جهانیان مخابره خواهند کرد.
فرماندار اسلام آبادغرب بیان داشت: رمز تداوم انقلاب در میان تمامی توطئه های خارجی پشتوانه عظیم مردمی و دلگرمی به حمایت مردم در سخت ترین شرایط بوده که موجب دلسردی دشمنان از اضمحلال از درون نظام اسلامی شده است.
کریمی همچین با تاکید بر ملی بودن این جشن گفت: هیچ جناح سیاسی حق مصادره راهپیمایی ۲۲ بهمن را ندارد و ملت ایران فارغ از مسائل سیاسی و قومیتی در این راهپیمایی شرکت خواهند کرد.
وی اظهار کرد: شرکت پرشور مردم در این راهپیمایی تجلی همدلی و همزبانی، ملت و دولت خواهد بود وانشاء الله فردا آحاد مردم اسلام آبادغرب نیز کما فی السابق با حضور پرشور در راهپیمایی در این جشن ملی سهیم خواهند بود.
اسلام آبادغرب با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در ۵۵ کیلومتری غرب کرمانشاه قرار دارد.
۷۴۵۹/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • ۲۲ بهمن
  • افشین کریمی

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست