اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرماندار اسلام آبادغرب: از تک تک آرا مردم صیانت خواهیم کرد
81978769-70548464.jpg

فرماندار اسلام آبادغرب: از تک تک آرا مردم صیانت خواهیم کرد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

افشین کریمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۶۹ شعبه ثابت شهری و روستایی و ۲۵ شعبه
بصورت سیار در سطح روستاهای شش دهستان تابعه در بخش های حمیل و مرکزی این شهرستان آرا مردم اسلام آبادغرب را جمع آوری خواهند کرد.
وی بیان کرد: تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات سالم و پرشور در این شهرستان اتخاذ شده و در مجموع شرایط فراهم است تا برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ثبت شود.
فرماندار اسلام آبادغرب اظهار داشت: در مجموع دو هزار و ۲۰۰ نفر شامل عوامل اجرایی، نظارتی، بازرسی، خدماتی و امنیتی کار برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری را در این شهرستان برعهده دارند.
کریمی اظهار کرد: مجموعه شهرستان برای برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند آماده هستند و به طور یقین شاهد حضور گسترده مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و استحکام هرچه بیشتر پایه های نظام خواهیم بود.
فرماندار اسلام آباد غرب اضافه کرد که تاکنون تخلف قابل توجهی از سوی نامزدهای انتخاباتی و یا طرفداران آنها در این شهرستان صورت نگرفته و امیدواریم در روز رای گیری نیز با همین شور و هیجان انتخابات برگزار شود.
کریمی همچنین اظهار کرد: در حد نیاز تعرفه های رای گیری برای شهرستان تحویل گرفته شده و در صورت نیاز در روز رای گیری تعرفه بیشتری از استان دریافت خواهیم کرد.
وی افزود: مردم شهید اسلام آبادغرب با حضور پرشور در انتخابات هفتم اسفند ماه پشتیبانی همه جانبه خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به منصه ظهور خواهند رساند تا بار دیگر اثبات کنند در راه حفظ ارزش های نظام اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان با سراسر کشور هفتم اسفند ماه در مرکز حوزه انتخابیه اسلام آباد غرب برگزار می شود.
اسلام آبادغرب به همراه شهرستان دالاهو دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.
۷۴۵۹/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • انتخابات
  • افشین کریمی
  • اسلام آبادغرب

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست