اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرماندارکرمانشاه: انقلاب اسلامی شعار استقلال و آزادی را به خوبی معنا کرد
81959958-70514724.jpg

فرماندارکرمانشاه: انقلاب اسلامی شعار استقلال و آزادی را به خوبی معنا کرد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

فضل الله رنجبر در حاشیه مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی برای ملت ایران این بود که آن ها با تکیه بر توانایی ها خود توانستند روی پای خود بایستند.
وی یادآور شد: انقلاب اسلامی که با رهبری حضرت امام (ره) به پیروزی رسید توانست نظامی را ایجاد کند که در عرصه های مختلف حضوری پررنگ و موثر داشته باشد.
رنجبر خاطرنشان کرد: از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی که می توان به آن اشاره کرد عمران و آبادانی است که در عرصه های مختلف اقتصادی، خدماتی، اجتماعی و فرهنگی برای مردم ایجاد شد.
فرماندار کرمانشاه در ادامه ضمن قدردانی از حضور بسیار گرم و پرشور مردم در مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، این حضور را وصف ناپذیر دانست.
وی گفت: مردم فهیم کرمانشاه با وجود سرمای هوا بازهم حاضر نشدند تا انقلاب را تنها بگذارند و با حضور دلگرم کننده خود به دشمنان نشان دادند پس از گذشت ۳۷ سال همچنان پشتیبان نظام و انقلاب خود هستند.
رنجبر در پایان گفت: امیدوارم مردم قدرشناس و ولایتمدار ما در انتخابات هفتم اسفند نیز حضوری پرشور داشته باشند و با انتخاب اصلح ترین افراد آینده درخشان تری را برای کشور و شهر کرمانشاه رقم بزنند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • فجر ۹۴
  • فرماندار کرمانشاه
  • فضل الله رنجبر

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست