اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرماندار:تعداد نامزدهای انتخابات مجلس شهرستان کرمانشاه به ۲۵ نفر افزایش یافت
81968678-70530876.jpg

فرماندار:تعداد نامزدهای انتخابات مجلس شهرستان کرمانشاه به ۲۵ نفر افزایش یافت

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، فضل الله رنجبر عصر چهارشنبه در نشست توجیهی نامزدها و عوامل برگزاری انتخابات شهرستان کرمانشاه که در سرسرای جلسات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: پیش از این صلاحیت ۲۴ نفر توسط شورای نگهبان تائید شده بود که با اضافه شدن یک نامزد جدید این تعداد به ۲۵ نفر رسید.
وی همچنین از مخالفت شورای نگهبان با انتقال یکی از نامزدهای تائید صلاحیت شده از حوزه تهران به شهرستان کرمانشاه خبر داد.
رنجبر با اشاره به برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در هفتم اسفند ماه سال جاری، یادآور شد: متولدین هفتم اسفند ۱۳۷۶ به قبل که دارای ۱۸ سال تمام باشند می توانند در این رویداد سیاسی شرکت کنند.
فرماندار کرمانشاه در ادامه به آغاز تبلیغات نامزدهای مجلس شورای اسلامی از ساعت ۲۴ امشب اشاره و اظهار کرد: این افراد تا ساعت هشت صبح روز پنجشنبه ششم اسفند ماه فرصت تبلیغ دارند.
وی در ادامه ضمن دعوت از نامزدهای انتخابات مجلس، مسئولان ستادها و هواداران آن ها برای حرکت در چارچوب قانون انتخابات، آن ها را از بداخلاقی های انتخاباتی برحذر داشت و خواست تا در مدت زمان یاد شده به مقررات تبلیغات احترام بگذارند.
رنجبر با تاکید بر اینکه تمامی فعالیت های تبلیغی نامزدها در طول این یک هفته رصد می شود، گفت: یکی از مصادیق تخلفات انتخاباتی نصب بنرهای بزرگ در سطح شهر است که در صورت مشاهده جمع آوری خواهد شد.
وی با بیان اینکه نامزدهای انتخابات در هر منطقه شهرداری مجاز به برپایی دو ستاد (یک ستاد آقایان و یک ستاد بانوان) می باشند، گفت: این افراد تنها مجاز به نصب بنر برای معرفی ستاد خود در این مکان ها هستند.
فرماندار کرمانشاه همچنین هرگونه دیوارنویسی توسط هواداران نامزدها را ممنوع اعلام و تاکید کرد: نیروی انتظامی در صورت مشاهده این افراد را دستگیر و تحویل مراجع قضایی خواهد داد.
رنجبر در پایان از مردم خواست تا در هنگام مراجعه به هر یک از ۵۶۱ شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده شناسنامه و کارت ملی خود را به همراه داشته باشند و یا در صورت نبود کارت ملی، شماره آن را به خاطر داشته باشند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • انتخابات ۹۴
  • فضل الله رنجبر

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست