اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرامین امام راحل در بخش نظامی محقق شده است
81961239-70517257.jpg

فرامین امام راحل در بخش نظامی محقق شده است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

امیر سرتیپ دوم یوسف قربانی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: امروز توان دفاعی ایران نه تنها در سطح منطقه بلکه در سطح جهان مطرح است.
وی اضافه کرد: نیروهای مسلح ایران با توجه به تجهیزات و نیروهای انسانی که در اختیار دارد جزء برترین نیروهای مسلح جهان قرار می گیرد.
فرمانده پایگاه یکم هوانیروز به رشد توان دفاعی ایران پس از انقلاب اشاره کرد و گفت: امام خمینی (ره) پس از پیروزی انقلاب بر بومی سازی نیروهای مسلح تاکید داشتند و رهبر معظم انقلاب نیز این سیاست را دنبال کردند.
قربانی یادآور شد: پیش از انقلاب ایران با سلاح های خارجی به عنوان ژاندارم منطقه مطرح بود اما امروز ایران اسلامی با تکیه بر توان جوانان خود نه تنها در سطح منطقه بلکه در سطح بین المللی قدرتی بلامنازع است.
وی وجود رهبری مقتدر را یکی از ارکان قدرت جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: برای تمامی متخصصین امور نظامی در جهان جای سوال است که چگونه یک رهبر دینی می تواند اندیشه ای عمیق در بحث نظامی داشته باشد.
فرمانده منطقه یکم هوانیروز یادآور شد: امروز اندیشه های فرمانده معظم کل قوا یکی از دقیق ترین اندیشه های نظامی در جهان است.
قربانی به توان بالگردی جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: پس از انقلاب تاکنون در زمینه بالگردی با پیشرفت های قابل توجه دست پیدا کرده ایم.
وی توضیح داد: تمامی تجهیزات ما به دست فرزندان این سرزمین به روز رسانی و بومی سازی شده است.
فرمانده منطقه یکم هوانیروز تاکید کرد: توان نظامی ایران اسلامی تهدیدی برای هیچ کشوری محسوب نمی شود و ما تنها برای دفاع از خود و اسلام از آن استفاده می کنیم.
پایگاه یکم هوانیروز به عنوان مهمترین پایگاه بالگردی کشور در کرمانشاه قرار دارد و محدوده غرب کشور را پوشش می دهد.
۷۴۴۵/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • کرمانشاه
  • هوانیروز
  • انقلاب

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست