اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / عیادت مسئولان قصرشیرین از بیمارستان بستری در بیمارستان ابوالفضل العباس (ع)
81949099-70494936.jpg

عیادت مسئولان قصرشیرین از بیمارستان بستری در بیمارستان ابوالفضل العباس (ع)

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا در این حرکت نمادین، مسئولان با حضور بر بالین بیماران و اهدای شاخه های گل به آنها برایشان آرزوی سلامتی کردند.
امام جمعه قصرشیرین در این آیین عیادت از بیماران را از توصیه های دین اسلام دانست و دلجویی از بیماران را نیز باعث آرامش و شتاب بخشی به بهبودی سلامت آنها بیان کرد.
حجت الاسلام علی ملکی افزود: عیادت از بیماران بعنوان رفتاری نیک و پسندیده مشمول رضـایـت خـداوند است و نقش بسزایی در تحکیم روابط انسانی و صمیمیت و اخوت دارد.
وی اظهارکرد: تقویت ارتباط عاطفی میان افراد جامعه اسلامی در راستای یاری همدیگر در رسیدن به کمالات انسانی از اهداف کلان و راهبردی شریعت نبوی محسوب می شود و عیادت بیماران یکی از ابزارهای تحقق این هدف است.
بیمارستان ۹۶ تختخوابی حضرت ابوالفضل العباس (س) قصرشیرین در سال ۷۶ ساخته شد و دارای بخش های اطفال، اتاق عمل، جراحی عمومی، آزمایشگاه، زنان و زایمان، سونوگرافی، رادیوگرافی، اورژانس، داروخانه و تخت های CPR است.
علاوه بر شش پزشک متخصص و عمومی که همه روزه در بیمارستان ابوالفضل العباس (ع) قصرشیرین برای ارایه خدمات درمانی به مردم حضور دارند پزشکان عمومی نیز در مراکز درمانی شماره یک و دو و مرکز درمانی بخش مرزی خسروی مستقر هستند.
قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه با بیش از ۲۷ هزار نفر جمعیت دارای ۱۸۶ کیلومتر مرز مشترک با عراق و دو مرز رسمی و فعال پرویزخان و خسروی است.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست