اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / عملیات اجرایی تونل قطار شهری کرمانشاه آغاز می شود
81953211-70501899.jpg

عملیات اجرایی تونل قطار شهری کرمانشاه آغاز می شود

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، عبدالرضا شعبانی روز یکشنبه اظهار کرد: بزودی عملیات احداث این تونل از مسیر سه راه ۲۲ بهمن تا میدان آزادی به طول ۱٫۶ کیلومتر آغاز می شود.
وی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای ایجاد کمترین بار ترافیکی اندیشیده شده است، هزینه اجرای ساخت این تونل را حدود ۶۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد.
شعبانی اظهار کرد: کارگاه اجرای تونل در محل چهارراه بسیج تجهیز شده و از این مکان در یک جهت به سمت سه راه ۲۲ بهمن و در جهت مقابل به سمت میدان آزادی کار حفر تونل انجام خواهد شد.
شهردار کرمانشاه همچنین از آغاز عملیات احداث ایستگاه های روگذر قطار شهری در محدوده کارمندان تا سه راه ۲۲ بهمن تا پایان سال جاری خبر داد و افزود: در این مسیر پنج ایستگاه روگذر در محل ابتدای کارمندان، ابتدای فرهنگیان، مقابل بوستان شاهد، مقابل بیمارستان طالقانی و سه راه ۲۲ بهمن وجود دارد.
وی همچنین در خصوص ادامه مسیر از ابتدای کارمندان تا سه راه مسکن نیز گفت: در این مسیر به دلیل بحث میراث فرهنگی، مسئولان سازمان قطار شهری در حال جمع بندی هستند که اجرای آن از ابتدای شکارگاه تا سه راه مسکن بصورت زیرگذر انجام شود.
شعبانی در پایان و با اشاره به اجرای عملیات نصب عرشه در محدوده ابتدای کارمندان تا سه راه ۲۲ بهمن اظهار کرد: براساس برنامه زمان بندی پروژه نصب عرشه در این مسیر بزودی به پایان می رسد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست