اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / عضو تیم ملی بوکس: برای رفتن به المپیک در رینگ باکو می جنگم
82070148-70716248.jpg

عضو تیم ملی بوکس: برای رفتن به المپیک در رینگ باکو می جنگم

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

فروتن گل آرا روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تمرین های خود برای حضور در این رقابت ها را به صورت مستمر ادامه می دهم و اکنون در وضعیت جسمانی مناسبی قرار دارم.
وی که در وزن ۶۰ کیلوگرم به روی رینگ می رود، عنوان کرد: رقابت های جهانی باکو از سطح کیفی بالایی برخوردار است و مدال آوری در آن کار ساده ای نیست.
این بوکسور کرمانشاهی افزود: با توجه به اینکه این رقابت ها آخرین دوره رقابت های کسب سهمیه المپیک محسوب می شود با تمام توان به روی رینگ خواهم رفت.
گل آرا یادآور شد: در رقابت های انتخابی المپیک لندن داور به ناحق سهمیه المپیک را از من گرفت اما در این رقابت ها اجازه تکرار چنین اتفاقی را نخواهم داد.
وی گفت: تمام بوکسورهای مطرح جهان که تاکنون موفق به کسب سهمیه المپیک نشده اند، برای گرفتن این سهمیه به باکو می آیند از این رو باید با آمادگی صد درصد به این رقابت ها برویم.
این بوکسور کرمانشاهی افزود: با توجه به شناختی که از حریفان خود در وزن ۶۰ کیلوگرم دارم کسب سهمیه کار ساده ای نیست؛ اما من برای جنگیدن آماده ام.
گل آرا عنوان کرد: به گفته مسوولان فدراسیون بوکس اردوی آمادگی تیم ملی برای حضور در رقابت های جهانی باکو تا اواسط خرداد ماه در مجموعه ورزشی انقلاب ادامه دارد.
این مسابقات ۱۸ خرداد در شهر باکو آذربایجان برگزار می شود و قرار است تیم کشورمان در ۶ وزن به این مسابقات اعزام شود.
تیم ملی بوکس ایران تاکنون تنها یک سهمیه المپیک توسط احسان روزبهانی در وزن ۸۱ کیلوگرم کسب کرده است.
۷۴۴۵/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • بوکس
  • کرمانشا

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست