اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / طلای لندن را این بار در ریو تکرار می کنم
82213274-70985252.jpg

طلای لندن را این بار در ریو تکرار می کنم

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

محمدخالوندی پیش از اعزام به مسابقات پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: خوشبختانه از آمادگی جسمی و روحی مناسبی برخوردارم و مشکلی برای حضور در رقابت های پارالمپیک ندارم.
وی با اشاره به فرصت ۱۰ روزه ای که تا زمان رقابتش در مسابقات پارالمپیک باقی مانده است، گفت: در این فرصت آمادگی خود را به حد اعلا رسانده و سعی می کنم حتما با مدال طلا به کشور باز گردم.
خالوندی ادامه داد: در مسابقات پارالمپیک لندن با پرتابی به طول ۵۱ متر موفق به کسب مدال طلا شدم اما با تغییر قوانین مسابقات و اجازه نداشتن برای استفاده از پای تکیه گاه رکوردها کاهش یافت به گونه ای که با ثبت رکورد ۴۳ متر و ۷۶ سانتی متر موفق به کسب سهمیه پارالمپیک ریو شدم.
نماینده پرتاب نیزه ایران در پارالمپیک ۲۰۱۶ عنوان کرد: فکر می کنم اگر در این رقابت ها بتوانم بیش از ۴۴ متر پرتاب کنم مدال خود را قطعی و اگر رکوردم به ۴۵ متر برسد شانس کسب مدال طلا بسیار زیاد خواهد بود.
وی نمایندگان برزیل، سوریه، تایلند، سنگال و ویتنام را مهمترین رقبای خود در راه کسب مدال پارالمپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو عنوان کرد.
خالوندی در پایان ابراز امیدواری کرد؛ با دعای خیر مردم و تلاش وافر خود بتواند خوشرنگ ترین مدال را برای کاروان ورزشی ایران به ارمغان آورد.
محمد خالوندی پرتاب گر نیزه ایران ۲۲ شهریور به میدان خواهد رفت.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • پرتاب نیزه
  • محمدخالوندی
  • پارالمپیک ریو

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست