اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / طرح های اقتصادی استان کرمانشاه به ۲۲۵ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارند
82117417-70805401.jpg

طرح های اقتصادی استان کرمانشاه به ۲۲۵ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، محسن دارابی عصر شنبه در جلسه هم اندیشی برای سفر رئیس جمهوری که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: از بهمن ماه سال ٩٤ تاکنون١٠جلسه در ارتباط با مجموعه پیشنهادهای اقتصادی در سفر رئیس جمهوری برگزار شده است.
به گفته وی؛ پالایشگاه آناهیتا و پتروشیمی کرمانشاه ٢ پروژه اصلی برای طرح در سفر رئیس دولت یازدهم به کرمانشاه است.
مدیرکل اقتصادی استانداری کرمانشاه اعلام کرد: به جز پروژه های پالایشگاه و پتروشیمی ٢ هزار و ٤١٨ میلیارد تومان نیاز اقتصادی استان است.
دارابی افزود: اگر ٢ پروژه اصلی کرمانشاه را به نیازهای اقتصادی کرمانشاه اضافه شوند ٢٢هزار میلیارد و٥٠٠ میلیون تومان برای پروژه های اقتصادی کرمانشاه نیاز است.
وی افزایش کمک های فنی اعتباری استان را از دیگر نیازهای کرمانشاه برای طرح در سفر رئیس جمهوری عنوان کرد.
مدیرکل اقتصادی استانداری کرمانشاه عنوان کرد: در سفر رئیس جمهوری به کرمانشاه کارگروه توسعه سرمایه گذاری برگزار می شود و بخش های مختلف اقتصادی مسایل خود را مطرح می کنند.
دارابی ادامه داد: رسیدگی به روند کند اجرای پروژه های اقتصادی مصوبه سفر مقام معظم رهبری به کرمانشاه از خواسته های مهم ما است.
وی عنوان کرد: تقاضا داریم از محل هدفمندی یارانه ها کمکی را برای راه اندازی صنایع بزرگ نیمه فعال و راکد استان دریافت کنیم.
مدیرکل اقتصادی استانداری کرمانشاه، احداث نمایشگاه دائمی فرش و شهرک های کشاورزی را از دیگر نیازهای کرمانشاه برای طرح در سفر رئیس جمهوری عنوان کرد.
رئیس جمهوری اواخر ماه مبارک رمضان به کرمانشاه سفر خواهند کرد.
۸۰۶۶/۷۴۴۵

انتهای پیام /*

  • اقتصاد
  • طرح هاي اقتصادي
  • محسن دارابي

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست