اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / شهنام نظرپور شناگر کرمانشاهی طلایی شد
82538655-71629591.jpg

شهنام نظرپور شناگر کرمانشاهی طلایی شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

پیمان جاویدان روز شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مسابقات بخش سه متر دوبل شیرجه رقابت های همبستگی کشورهای اسلامی ظهر امروز برگزار و تیم دو نفره شهرام نظرپور و مجتبی ولی پور مقام قهرمانی و مدال طلا را کسب کردند.
وی خاطرنشان کرد: تیم ۲ نفره نظرپور و ولی پور با کسب ۳۳۴ امتیاز موفق شدند بالاتر از تیم های اندونزی و ازبکستان مقام قهرمانی را از آن خود کرده و مدال طلا را به گردن بیاویزند.
جاویدان ادامه داد: ۲ ورزشکار عضو تیم ملی شیرجه ایران در پرش اول خود ۴۴٫۴۰ امتیاز، در پرش دوم ۴۲ امتیاز، در پرش سوم، ۶۳٫۹۰ امتیاز، در پرش چهارم خود ۶۱٫۳۸ امتیاز، در پرش پنجم ۶۸٫۴۰ امتیاز، در پرش ششم ۵۴ امتیاز و در پرش ششم ۵۴ امتیاز کسب کردند.
رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلوی کرمانشاه یادآوری کرد: نظرپور روز گذشته در مرحله فینال بخش شیرجه (تخته سه متر انفرادی) با مجموع امتیازی ۳۲۷٫۲۵ صدم امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفت و از رسیدن به مدال بازماند.
وی یادآوری کرد: مرحله مقدماتی و فینال شیرجه ۱۰ متر انفرادی نیز عصر امروز برگزار و نظرپور ورزشکار کرمانشاهی برای کسب مدالی دیگر با رقبا مسابقه خواهد داد.
جاویدان اظهار کرد: فینال شیرجه ۱۰ متر دوبل ( ۲ نفره ) نیز عصر فردا (یکشنبه) و در روز پایانی مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی برگزار می شود.
وی در پایان گفت: به جز نظرپور، کرمانشاه یک نماینده نیز به نام ‘محمد جواد عباسی’ در تیم ملی واترپلو داشت که به همراه تیم کشورمان مدال نقره را کسب کرد.
سعید احمدی، محدثه آقایی و بهنوش نجفی هر سه در کاراته و ندا شهسواری در پینگ پنگ دیگر نمایندگان ورزش استان کرمانشاه در مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی بودند که در این بین تنها نجفی موفق به کسب مدال برنز وزن ۶۸+ کیلوگرم رقابت های کاراته شد.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه http://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
۸۰۶۶/۷۴۵۸ خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • شهنام نظرپور
  • مسابقات شيرجه
  • مسابقات همبستگي كشورهاي اسلامي

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست