اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / شهردار قصرشیرین: چهره شهر از آثار تبلیغات انتخابات پاکسازی می شود
81982961-70556034.jpg

شهردار قصرشیرین: چهره شهر از آثار تبلیغات انتخابات پاکسازی می شود

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

صحبت پور افشار روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نیروهای خدمات شهری بصورت گسترده در حال پاکسازی معابر اصلی و فرعی و خیابان های سطح شهر از آثار تبلیغات نامزدهای انتخاباتی هستند.
وی اظهار کرد: همچنین فضای سبز و المان های شهری نیز در چند روز اخیر از آثار تبلیغات و پوسترهای انتخاباتی پاکسازی شده است.
وی گفت: همچنین با توجه به ایام پایانی سال فعالیت های عمرانی و خدماتی شهرداری به منظور زیباسازی فضاهای شهری، مرمت و بازسازی مبلمان شهری و رنگ آمیزی خط کشی معابر و تابلوهای راهنمایی و رانندگی در چند روز آینده به مرور عملیاتی می شود.
وی بیان کرد: زیباسازی و ساماندهی فضای شهر در قالب اجرای طرح لکه گیری و آسفالت خیابان ها، تنظیف و شستشوی معابر نیز از دیگر اقدامات در دست اجرای شهرداری است.
شهردار قصرشیرین یادآورشد: روکش آسفالت معابر، ترمیم پیاده روها و جداول، رنگ آمیزی وسایل بازی کودکان نامین و تعمی روسنایی در بوستان های شاهد، بسیج و کودک، رنگ آمیزی تابلو یادمان شهدا پارک بسیج، ترمیم نوار حفاری های سطح شهر و نخاله برداری نیز در آستانه سال جدید در این شهر در حال انجام است.
پورافشار ادامه داد: برپایی سفره هفت سین در بوستان سیب براساس سلیقه و شاخصه های محلی و فرهنگ بومی و رفع مشکلات سرویس های بهداشتی بوستان های شهری و همچنین نظافت مساجد بوستان ها در قالب طرح استقبال از بهار در قصرشیرین انجام می شود.
قصرشیرین در ۱۷۰ کیلومتری غرب استان کرمانشاه، یکی از مناطق خوش آب و هوای این استان به ویژه در ایام بهار است که به علت طبیعت بکر و سرسبزش همه ساله در ایام بهار پذیرای شمار زیادی از هموطنان است.
قصرشیرین با بیش از ۲۷ هزار نفر جمعیت در غرب استان کرمانشاه واقع شده است.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • شهردار
  • پاکسازی معابر
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست