اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / شهرداری ها با ایجاد نوآوری خدمات بهتری ارائه کنند
n83308785-73017995.jpg

شهرداری ها با ایجاد نوآوری خدمات بهتری ارائه کنند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، مهرداد سالاری روز پنجشنبه در نشست شورای اداری شهرستان روانسر افزود: برای توسعه و عمران شهر باید از قابلیت مشارکت های مردمی استفاده کنیم.
وی با بیان اینکه شهرداری باید محیط امنی را برای سرمایه گذاران فراهم کند، تصریح کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر باید با برنامه ریزی، تسهیل گری و جذب بخش خصوصی و سرمایه گذاری ، بُعد اقتصادی شهر را ارتقا دهند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه ادامه داد: برای توسعه شهر باید بهبود اقتصاد را در اولویت قرار دهیم و با بالابردن توان مالی شهروندان، خدمات بهتری به مردم ارائه و هزینه شهروندی را دریافت کنیم.
سالاری اضافه کرد: اگر شورای اسلامی شهر توان برنامه ریزی و هدایت و مدیریت را نداشته باشد درآمدهای شهرداری هدر می رود و ضرورت دارد در این راستا شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر هم افزایی بسیار مناسبی با هم داشته باشند.
وی اظهار کرد: برای پیشبرد هر چه بهتر برنامه های شهرداری و ارائه خدمات بهتر و بیشتر، مردم و دستگاه های اجرایی باید عوارض ها را پرداخت کنند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: شهرستان روانسر پتانسیل های بسیار بالایی دارد و یکی از زیباترین شهرهای استان است که موقیت بسیار خوبی برای توسعه دارد.
وی یادآور شد: با توجه به اینکه روانسر در مسیر عبور چند شهرستان دیگر قرار دارد و منطقه اورامانات نیز همواره پذیرای مسافران و گردشگران است باید زمینه ماندگاری هر چه بیشتر مسافرین را در این شهر فراهم کنیم.
سرپرست فرمانداری روانسر نیز گفت: نبود درآمد پایدار و کمبود ماشین آلات و تجهیزات مهمترین مشکل شهرداری های روانسر و شاهو است.
سعدی مصطفی زاده افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهر باید اولویت ها و نیازهای شهروندان را شناسایی و با همدلی و هماهنگی در جهت برآورده کردن این نیازها تلاش کنند.
وی ادامه داد: شهرستان روانسر بسترهای لازم را برای توسعه دارد و ریسک پذیری لازمه ایجاد توسعه است.
سرپرست فرمانداری روانسر اظهار کرد: ساماندهی سراب روانسر یکی از مطالبات و خواسته های شهروندان است که اعتباراتی در سال های گذشته هزینه شده و انتظار می رود همچنان در دستور کار باشد.
در پایان این نشست امید مجیدی به عنوان شهردار جدید روانسر معرفی و از خدمات سید مسعود قطبی سرپرست سابق شهرداری این شهر تقدیر شد.
امید مجیدی دارای مدرک مهندسی عمران و شهرسازی است که سابقه مدیر پروژه و رییس کارگاه پروژه های مختلف عمرانی را در کارنامه خود دارد.
شهر روانسر ۲۵ هزار نفر جمعیت دارد.
روانسر، شهر سراب های خروشان و به دروازه منطقه اورامانات مشهور است و هر ساله و به ویژه در تعطیلات پذیرای شمار چشمگیری از مهمانان است.
شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه واقع شده است.
۷۴۵۵/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

برچسب ها

اجتماعي

شهرستان روانسر

شهردار جديد روانسر

معاون عمراني استاندار

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست