اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / سپاه عصاره ملت و مایه افتخار و عزت ایران اسلامی است
n83271562-72951892.jpg

سپاه عصاره ملت و مایه افتخار و عزت ایران اسلامی است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، پرویز ایده پور روز سه شنبه در مراسم جشن میلاد حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار که با حضور پاسداران، خانواده های آنها و جمعی از مردم و مسئولان در ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاوه برگزار شد، با اشاره به اقدام نابخردانه رئیس جمهوری امریکا در خصوص قراردادن سپاه در لیست گروههای تروریستی افزود: ترامپ یکی از بزرگترین اشتباهات راهبردی خود را با این اقدام انجام داد.
وی اظهار داشت: داعش و طالبان به عنوان وحشی ترین گروههای تروریستی محصول تفکر سنتکام (نیروی نظامی امریکا) هستند لذا باید جهانیان قضاوت کنند که تروریست و حامی تروریست چه کسانی هستند.
ایده پور، این حرکت ترامپ را ناشی از ترس و وحشت امریکا و رژیم صهیونیستی از سپاه دانست و افزود: این اقدام ترامپ موجب شد ملت ایران بیش از پیش به سپاه پاسداران مردمی خود اعتماد و افتخار کنند.
وی گفت: رسالت ما در این برهه تداوم و استمرار حمایت همه جانبه از سپاه به عنوان ارگان و نهادی مقدس و پاسداران به عنوان سربازان رهبری، یادگاران حضرت امام (ره) و هزاران شهید گلوگون کفن است.
در ابتدای این مراسم فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پاوه با تبریک اعیاد شعبانیه به یاوه گویی رئیس جمهوری امریکا اشاره کرد و گفت: سپاه با این حرکات و اقدام های بی ارزش هرگز از مبارزه با استکبار یک سانتی متر عقب نشینی نخواهد کرد.
سرهنگ «ارسلان سلطانقلی» افزود: در طول چهل سال عمر انقلاب اسلامی ما همواره شاهد این اقدام های بی ارزش امریکا و ایادی او علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران بوده ایم و برای ما تازگی ندارد.
وی این اقدام ترامپ را ناشی از ترس و هراس او از سپاه دانست و گفت: سپاه تنها نیرویی است که امریکا و صهیونیستها شبانه روز از آن وحشت و هراس دارند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاوه گفت: امریکا همواره سپاه را مانع بسیار بزرگی برای زیاده خواهی های خود در جهان می داند و به همین دلیل از سپاه ترس دارد.
شهرستان پاوه با بیش از ۶۲ هزار نفر جمعیت در شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.
۷۴۴۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

برچسب ها

فرهنگي

سپاه

امريكا

فرماندار پاوه

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست