اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / سه فوتبالیست کرمانشاهی به مسابقات معلولان انتخابی جهان اعزام می شوند
82113794-70798559.jpg

سه فوتبالیست کرمانشاهی به مسابقات معلولان انتخابی جهان اعزام می شوند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

عزت الله پرنیان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بهنام سهرابی، جاسم بخشی و مسلم خزایی سه فوتبالیستی هستند که با عضویت در تیم ملی فوتبال هفت نفره کشورمان عازم مسابقات گزینشی انتخابی جهان خواهند شد.
وی ادامه داد: مسابقات انتخابی رقابت های جهانی پنجم تا هفدهم مرداد ماه در کشور دانمارک برگزار می شود که تیم ملی کشورمان با ۱۴ بازیکن از جمله سه فوتبالیست یاد شده در این رقابت ها شرکت می کند.
پرنیان یادآور شد: تیم ملی فوتبال هفت نفره کشورمان تا پیش از اعزام به مسابقات انتخابی دو اردوی تدارکاتی را برگزار می کند که اولین آن ها از ۹ تا ۱۵ تیر ماه خواهد بود.
رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولان کرمانشاه گفت: دومین و آخرین اردوی تیم ملی پیش از اعزام به مسابقات نیز از ۲۶ تیر آغاز و تا زمان اعزام به مسابقات که سوم مرداد خواهد بود ادامه می یابد.
وی در پایان اظهار کرد: مسابقات جهانی قرار است سال آینده در کشور آرژانتین برگزار شود.
هم اکنون ۴۵۰ ورزشکار آقا و ۲۸۰ ورزشکار خانم زیرنظر هیات ورزش های جانبازان و معلولان استان کرمانشاه فعالیت می کنند که آقایان در رشته هایی نظیر ورزش باستانی، شنا، فوتبال قطع عضو، فوتبال هفت نفره، دو و میدانی، تیراندازی، بوشیا و دارت و بانوان نیز در رشته هایی نظیر دو و میدانی، شنا، پینگ پنگ، بوشیا، تیراندازی و … فعال هستند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • فوتبال هفت نفره
  • ورزش هاي جانبازان و معلولين

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست