اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / سنقر و کلیایی کمپ اردوهای تیم ملی خواهد شد
82117245-70805136.jpg

سنقر و کلیایی کمپ اردوهای تیم ملی خواهد شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا مجتبی جوهری روز شنبه در جلسه بررسی مشکلات هیات های ورزشی در سنقر و کلیایی افزود: زیرساخت های ورزش در استان و این شهرستان براساس ظرفیت بودجه ای تنظیم و اجرا شده و ظرفیت ورزشی شهرستان ها مورد سنجش قرار گرفته است.
وی سنقر و کلیایی را از شهرستان های منحصر بفرد استان که از شرایط و ظرفیت های بالایی برخوردار است عنوان کرد و گفت: وجود سد شهدا، زمین فوتبال مناسب و پیست دو ومیدانی تارتان استاندارد و بخصوص آب و هوای مناسب و ارتفاع بالا از سطح دریا، ظرفیت هایی است که برای برگزاری اردوهای آمادگی تیم ملی مورد توجه قرارگرفته است.
نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی هم اولویت اول این شهرستان را اشتغال ذکر کرد و گفت: حل مشکل اشتغال، شادی پایدار را به دنبال خواهد داشت.
سید جواد حسینی کیا؛ تداوم جلسات و تهیه و تنظیم تقویم جلسات و گرد هم آمدن و مطرح شدن درد دل های دست اندرکاران و ورزشکاران را ضروری دانست.
وی فرهنگ سازی در خصوص اهمیت ورزش و معرفی قهرمانان ورزشی به نوجوانان، جوانان و نسل های آینده را به عنوان شخصیت های ارزشمند مورد تاکید قرار داد.
معاون فرماندار سنقر و کلیایی هم اهمیت ورزش را به عنوان تامین کننده تامین سلامت جسمانی و تخلیه هیجانی و کاهش ناهنجاری های جوانان تشریح کرد و وضعیت اعتباری نامناسب در سال گذشته را از دلایل کاهش اعتبارات در این حوزه ذکر کرد.
علی اکبر اکبری اظهار امیدواری کرد در سالجاری وضعیت اعتباری بهتری را برای حمایت از ورزش پیش رو داشته باشیم.
وی از احداث پیست دو ومیدانی استاندارد در این شهرستان خبر داد و گفت: این طرح با ۱۴ میلیارد ریال اعتبار اجرا شده و در آینده بسیار نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.
رئیس اداره ورزش و جوانان سنقر و کلیایی هم گفت: این شهرستان از ظرفیت ۱۷ فضای ورزشی سرپوشیده، ۱۵ فضای ورزشی روباز، ۴۲ هیات ورزشی فعال در رشته های مختلف و سه هزار ورزشکار سازمان یافته و چهار هزار ورزشکار سازمان نیافته برخوردار است.
رضا صیفوری حمایت از قهرمانان ملی، هیات های ورزشی، ورزش روستایی و افزایش فضاهای ورزشی در مراکز دهستان ها و روستاها و حمایت از ورزشکاران محروم و بی بضاعت و تحت پوشش قرار دادن آنها را از مهمترین اولویت های ورزش شهرستان ذکر کرد.
سنقر و کلیایی با ۹۲ هزار نفر جمعیت در فاصله ۸۶ کیلومتری شمال شرق کرمانشاه واقع شده است.
۷۴۴۶/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • داخلي
  • هيات هاي ورزشي
  • سنقرو كليايي

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست