اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / سفر رئیس جمهور به کرمانشاه دستاوردهای خوبی برای آموزش و پرورش خواهدداشت
82117199-70805074.jpg

سفر رئیس جمهور به کرمانشاه دستاوردهای خوبی برای آموزش و پرورش خواهدداشت

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، فضل الله رنجبر روز شنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کرمانشاه که در سرسرای جلسات اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ برگزار شد؛ اظهار کرد: بدون شک هر هزینه ای که در بخش آموزش صورت گیرد نوعی سرمایه گذاری برای آینده خواهد بود.
وی همچنین با اشاره به آغاز عملیات اجرایی تمامی پروژه‌های تعریف شده در ارتباط با آموزش و پرورش گفت: این پروژه ها که از سال گذشته آغاز شده اند تاکنون پیشرفت خوبی داشته اند.
رنجبر با بیان اینکه در آستانه توزیع اعتبارات سال ۹۵ هستیم، گفت: با وجود همه محدویت‌ های اعتباری، شورای آموزش و پرورش شهرستان کرمانشاه باید با دیدی کلان و زیربنایی به موضوعات بنگرد.
فرماندار کرمانشاه در ادامه اشاره ای به پرداخت مطالبات فرهنگیان در جریان انتخابات گذشته (مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری) داشت و گفت: پرداخت حق الزحمه یک هزار و ۸۵۰ نفر از فرهنگیان به دلیل اشتباه بودن شماره حساب و یا ارایه شماره حساب بانک دیگری غیر از بانک ملی فعلا انجام نشده است.
وی یادآوری کرد: برای فرهنگیانی که حق الزحمه خود را دریافت نکرده‌اند، در بانک ملی حساب افتتاح شده و این افراد باید با به همراه داشتن کارت ملی به یکی از شعب بانک ملی مراجعه کرده و نسبت به دریافت حق الزحمه خود اقدام کنند.
رنجبر در پایان و با بیان اینکه نزدیک به ۷۰۰ نفر از دست اندرکاران انتخابات سال ۹۲ نیز هنوز حق الزحمه خود را دریافت نکرده‌اند، گفت: این افراد به دلیل بی‌اطلاعی به بانک‌های ملی مراجعه نکرده اند که می‌توانند با مراجعه به یکی شعب بانک ملی حق الزحمه خود را دریافت نمایند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • آموزش و پرورش
  • فرماندار كرمانشاه
  • فضل الله رنجبر

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست