اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / سرپرست فرمانداری: مرزنشینان قصرشیرین برای خلق حماسه هفتم اسفندماه آماده هستند
81974387-70540691.jpg

سرپرست فرمانداری: مرزنشینان قصرشیرین برای خلق حماسه هفتم اسفندماه آماده هستند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

مرادعلی تاتار روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور با حضور و مشارکت همه گروههای سیاسی و اقشار مختلف مردم در حوزه انتخابیه قصرشیرین فراهم شده است.
وی اظهار کرد: در مجموع سه هزار و۵۰۰ نفر از عوامل اجرایی کار برگزاری انتخابات را بیش از ۱۹۰ شعبه اخذ رای در قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب را برعهده دارند.
وی بیان کرد: از مجموع شعبه اخذ رای در روز برگزاری انتخابات ۳۶ شعبه آن در شهرستان قصرشیرین با مشارکت بیش از ۷۰۰ نفر از عوامل اجرایی استقرار دارند.
نماینده عالی دولت در قصرشیرین اضافه کرد: هم اکنون شور و نشاط انتخاباتی خاصی در بین مرزنشینان این شهرستان ایجاد شده است و فضای تبلیغات نامزدها و طرفداران آنها نیز در این منطقه مرزی هر قدر که به انتخابات و روز رای گیری نزدیک می شویم اوج می گیرد.
تاتار ادامه داد: با بازدید میدانی صورت گرفته با توجه به فرا رسیدن ایام فاطمیه تذکرهای لازم به مسئولان ستادهای انتخاباتی نامزدها برای رعایت شئونات اسلامی این ایام داده شد.
وی گفت: از زمان آغاز تبلیغات تخلف انتخاباتی قابل ملاحظه های در شهر قصرشیرین صورت نگرفته است و به مسئولان ستادهای نیز نسبت به براه انداختن کارناوال های خیابانی خودرویی و همچنین تجمع در مقابل ستادها تذکر و اخطارهای لازم داده شده است.
تاتار ادامه داد: شور و نشاط انتخاباتی بسیار بالایی که در میان هواداران نامزدهای انتخاباتی وجود دارد نشان از فهم و شعور سیاسی مرزنشینان قصرشیرین برای خلق حضور حماسی در انتخابات هفتم اسفند ماه است.
در حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب مردم از بین ۱۳ نامزد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی فقط مجاز به انتخاب یک نفر بعنوان نماینده هستند بنابراین رقابت برای جلب آرای مردم در این حوزه انتخابیه همچون سایر مناطق کشور بشدت از سوی نامزدها انجام می شود.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان با سراسر کشور هفتم اسفند ماه امسال در مرکز حوزه انتخابیه قصرشیرین برگزار می شود.
قصرشیرین مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای سرپل ذهاب و گیلانغرب است که از این حوزه انتخابیه یک نفر بعنوان نماینده به خانه ملت راه می یابد.
در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری در شهرستان های قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب از مجموع جمعیت حدود ۲۲۰ هزار نفری این شهرستان ها ۱۲۵ هزار نفر واجد شرایط رای هستند.
قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار نفر جمعیت دارد.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • انتخابات
  • دیدگاه
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست