اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / سرپرست فرمانداری قصرشیرین: شهادت برترین الطاف الهی است
82242643-71042032.jpg

سرپرست فرمانداری قصرشیرین: شهادت برترین الطاف الهی است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، مرادعلی تاتار روز یکشنبه در یادواره شهدای قصرشیرین که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سرسرای الغدیر این شهرستان برگزار شد، افزود: شهیدان در دوران طلایی دفاع مقدس با گذشتن از ارزشمند ترین هستی خود در تاریخ ایران اسلامی جاودانه شدند.
وی با بیان اینکه مقام شهید به اندازه ای والا است که خداوند می فرماید ‘خون بهای شهید من هستم’، اظهارداشت: اگر رشادت های شهدا، رزمندگان و ایثارگران نبود، سرنوشت این کشور مسیر دیگری را طی می کرد و ما امروز نمی توانستیم در مقابل قدرت های استکباری قرار بگیریم.
سرپرست فرمانداری قصرشیرین اضافه کرد که جنگ ایران و عراق نبرد ۲ کشور نبود بلکه ایران اسلامی در برابر قدرت های بزرگ دنیا ایستاد و جوان های ارزشمند ما توانستند دشمن مجهز به امکانات نظامی و مالی غرب را متوقف کنند.
تاتار ادامه داد: شهیدان حق بزرگی بر گردن ما دارند و مسئولان باید در قبال خون آنها پاسخگو باشند.
همچنین در حاشیه این آیین مسابقه نقاشی کودکان با موضوع دفاع مقدس با شرکت دانش آموزان و کودکان عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز برگزار شد.
شهرستان مرزی قصرشیرین با بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت در غرب استان کرمانشاه و در اختیار داشتن ۱۸۶ کیلومتر مرز مشترک با عراق ، نقطه آغاز و پایان جنگ هشت ساله نابرابر علیه کشورمان بود و مردم این دیار در این دوران طلایی درخشش جانانه ای در دفاع از کیان اسلامی از خود نشان دادند.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶ خبرنگار: نازنین باباخانی* انتشار دهنده: علی مولوی*

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • یادواره شهید
  • آیین
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست