اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / سرپرست فرمانداری قصرشیرین: حماسه مردم در پای صندوق های رای قابل تقدیر است
81982965-70556269.jpg

سرپرست فرمانداری قصرشیرین: حماسه مردم در پای صندوق های رای قابل تقدیر است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

مرادعلی تاتار روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مشارکت ۹۰ درصدی مرزنشینان قصرشیرین در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهیمن دوره مجلس شورای اسلامی نشان از فهم و شعور بالای سیاسی مردم این منطقه است.
وی اظهار کرد: این درخشش در انتخابات ناشی از آگاهی، شناخت و احساس مسئولیت، تعهد و لایتمداری مردمی بود که همواره در تمامی صحنه های مختلف انقلاب اسلامی حضوری شایسته برای دفاع از دستاوردهای این نظام الهی از خود به یادگار گذاشته اند.
وی بیان کرد: حضور گسترده مردم در رویداد بزرگ سیاسی هفتم اسفندماه بار دیگر اتحاد، همبستگی و انسجام ملت ایران را برای دفاع از ارزش های والای آن به نمایش گذاشت.
سرپرست فرمانداری قصرشیرین اضافه کرد: مردم حماسه ساز ما شایسته بهترین خدمات هستند و این مسئولیت همه دولتمردان را برای خدمتگزاری صادقانه به مردم و رفع مشکلات آنها سنگین تر می کند.
تاتار از همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات اعم از عوامل اجرایی، نظارت، بازرسی و نیروهای نظامی و انتظامی تقدیر و قدردانی کرد.
قصرشیرین مرکز حوزه انتخابیه شهرستان های سرپل ذهاب و گیلانغرب یک نماینده در خانه ملت دارد.
در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری در شهرستان های قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب از مجموع جمعیت حدود ۲۲۰ هزار نفری این شهرستان ها ۱۲۵ هزار نفر واجد شرایط رای دادن بودند..
قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه با بیش از ۱۸۶ کیلومتر مرز مشترک با عراق ۲۷ هزار نفر جمعیت دارد.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • انتخابات
  • حماسه
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست