اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / سرعت وزش باد در قصرشيرين به ۳۲ كيلومتر در ساعت رسيد
82058237-70693468.jpg

سرعت وزش باد در قصرشيرين به ۳۲ كيلومتر در ساعت رسيد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

حيدر چوپاني روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، وضعيت هواي قصرشيرين در زمان حاضر را ابري همراه با وزش باد اعلام كرد و افزود: دماي هواي فعلي اين شهرستان مرزي ۲۴ درجه سلسيوس بالاي صفر و ميزان رطوبت موجود در جو نيز ۵۲ درصد است.
وي اظهار كرد: طبق پيش بيني هاي صورت گرفته وزش باد تا اواخر وقت امروز در قصرشيرين ادامه دارد و در برخي ساعات شاهد بارش پراكنده باران در اين شهرستان مرزي خواهيم بود.
وي گفت: براساس نقشه هاي پيش يابي هواشناسي براي روزهاي پنجشنبه و جمعه هفته جاري نيز شاهد ورود يك سامانه بارشي و ناپايدار به جو منطقه خواهيم بود.
اداره كل هواشناسي استان كرمانشاه در گزارشي اعلام كرده است كه از بعد ازظهر روز چهارشنبه هفته جاري تا اوايل هفته آينده با نزديك شدن سامانه اي ناپايدار به جو منطقه به تدريج شرايط براي وقوع بارندگي و وزش باد به نسبت شديد همراه با گرد و غبار در استان كرمانشاه مهيا خواهد شد.
آسمان شهرستان قصرشيرين از ابتداي امسال تاكنون ۱۰ روز درگير پديده گرد و غبار بود كه از اين ميزان در فروردين ماه امسال ۶ و ارديبهشت ماه جاري نيز چهار روز غبارآلود بوده است.
قصرشيرين در غرب استان كرمانشاه با بيش از ۲۷ هزار نفر جمعيت افزون بر ۱۸۶ كيلومتر مرز مشترك با عراق دارد و در سال هاي اخير بسياري از روزها درگير پديده ريزگردها و گرد و غبار ناشي از آن بوده است.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • هواشناسي
  • وزش باد
  • قصرشيرين

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست