اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / سردار عظیمی: انقلاب اسلامی هویت اصلی ملت ایران را به آن ها بازگرداند
81959954-70514715.jpg

سردار عظیمی: انقلاب اسلامی هویت اصلی ملت ایران را به آن ها بازگرداند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

سردار محمدنظر عظیمی در حاشیه مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران با رهبری حضرت امام (ره) ارزش های نابود شده دینی و الهی را زنده کرد و عزت و احترام دوباره ای به ایران و مردم آن بخشید.
وی با بیان اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی قابل شمارش نیست، افزود: بدون شک یکی از مهمترین این دستاوردها، استقلالی بود که ایران پیدا کرد و توانست روی پای خود بایستد و دست نیاز به سوی سایر کشورها دراز نکند.
سردارعظیمی یادآور شد: انقلاب اسلامی ما جرات ایستادگی در برابر ظالمان را به مردم بخشید تا بر سرنوشت خویش حاکم شده و از زیر سلطه استبداد و استکبار خارج شوند.
فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف اشرف درغرب کشور همچنین با اشاره به حضور پرشور مردم در مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن گفت: ملت بزرگ ایران در عرصه های مختلف امتحان خود را به خوبی پس داده و ثابت کرده اند بهترین مدافع و حامی انقلاب، نظام و ولایت فقیه هستند.
وی گفت: مردم کرمانشاه که در دوران دفاع مقدس هزار بار از سوی دشمنان بمباران شدند امروز و با وجود برف و سرما به خیابان آمدند تا نشان دهند تحت هیچ شرایطی دست از حمایت انقلاب و نظام برنمی دارند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • فرارگاه منطقه ای نجف اشرف
  • سردار عظیمی
  • یوم الله ۲۲ بهمن

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست