اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / سالن ورزشی چند منظوره ولایت کنگاور افتتاح شد
n82706051-71945788.jpg

سالن ورزشی چند منظوره ولایت کنگاور افتتاح شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، فرماندار شهرستان کنگاور در آیین افتتاح این سالن ورزشی اظهار داشت: در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید در خصوص توجه به ورزش، ایجاد بستر مناسب برای ارتقاء فضاهای ورزشی و بهبود شرایط ورزشکاران و قهرمانان در این شهرستان از اهمیت بالایی برخوردار است.
فرماندار کنگاور اظهار کرد: تلاش داریم برای شور و نشاط بیشتر در بین نسل جوان و جلوگیری از آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی تمرکز و سرمایه گذاری خود را در حوزه ورزش بیشتر معطوف کنیم.
ایزدی با اشاره به بخشی از مشکلاتی که دامنگیر ورزش کنگاور شده است، اظهار کرد: اداره ورزش می تواند با هم افزایی بین اداری از توان دبیران و مربیان ورزش اداره آموزش و پرورش برای ارتقای سطح کیفی ورزش شهرستان استفاده کند.
وی در ادامه با انتقاد از بی توجهی به مجموعه ورزشی شهید قلیوند، خاطرنشان کرد: این مجموعه ورزشی با سرمایه گذاری و ساماندهی می تواند بسیاری از نیازهای ورزشکاران را رفع و زمینه ساز توسعه ورزشی شهرستان را فراهم آورد.
سرپرست اداره ورزش و جوانان کنگاور نیز ضمن تبریک هفته تربیت بدنی، میزان اعتبار هزینه شده برای ساخت این سالن ورزشی را افزون بر ۱۷ میلیارد ریال ذکر کرد.
ابراهیم شفیعی نیا افزود: این سالن ورزشی در زمینی با زیربنای یک هزار و ۴۰۰ مترمربع ساخته شده است که برای ورزش‌های داخل سالن از جمله هندبال، والیبال، بسکتبال و فوتسال مناسب است.
وی بیان کرد: محل تامین اعتبار این طرح از مصوبات سفر رهبری به استان کرمانشاه بوده است.
شهرستان کنگاور با جمعیتی افزون بر ۷۶ هزار نفر در ۹۴ کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده است و دروازه ورودی این استان غربی است.
۸۰۶۶/۷۴۴۷ خبرنگار:مجید رحمتی ** انتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

برچسب ها

ورزش

سالن ورزشي

كنگاور

ايزدي

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست