اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / سازمان ملی استاندارد در سلامت و امنیت مردم نقش مهمی دارد
82272710-71102378.jpg

سازمان ملی استاندارد در سلامت و امنیت مردم نقش مهمی دارد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله مصطفی علما روز چهارشنبه در دیدار با مدیرکل و کارکنان اداره کل استاندارد استان کرمانشاه اظهار داشت: باید اعتماد مردم به نشان استاندارد را جلب کنیم چرا که در تمامی زوایای زندگی مردم نقش دارد.
وی افزود: باید سعی کنیم اگر تخلفی در خصوص کالاهای تولیدی صورت گرفته موارد را به مردم اطلاع رسانی نمائیم.
آیت الله علما تصریح کرد: سازمان ملی استاندارد ایران در کشور ما نهادی حساس و تأثیرگذار است و نقشی محوری داشته و اعتماد مردم به آن بیشتر شده است.
وی با اشاره به حساسیت کار کارکنان سازمان استاندارد، گفت: اگر کوتاهی در کنترل کیفیت کالاها صورت گیرد امنیت جانی و مالی مردم به خطر خواهد افتاد.
وی در پایان ضمن قدردانی از فعالیت های صورت گرفته توسط اداره کل استاندارد استان کرمانشاه، خواستار تقویت و تجهیز امکانات موجود در این اداره کل شد.

** هفته استاندارد فرصت مناسبی برای ترویج مصرف کالای ایرانی است
محمودرضا نیازی مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه نیز در این دیدار با ارایه گزارشی از عملکرد و فعالیت های این اداره کل در راستای توسعه، ترویج و اشاعه فرهنگ استاندارد عنوان کرد: هفته استاندارد فرصت مناسبی برای فرهنگ سازی، ترویج و اشاعه مصرف کالای با کیفیت ایرانی است.
وی همچنین از ائمه جمعه استان خواست تا در خطبه های نماز جمعه این هفته نسبت به فرهنگ سازی و ترویج و اشاعه مصرف کالای استاندارد و با کیفیت ایرانی صحبت کرده و مردم را به این مهم تشویق کنند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶خبرنگار: مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی


  • اجتماعی
  • امام جمعه کرمانشاه
  • آیت الله علما
  • سازمان استاندارد

Contact Editor-in-chief: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست