اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / رییس پلیس راه استان کرمانشاه: جاده سرفیروزآباد حادثه خیز است
82356832-71268234.jpg

رییس پلیس راه استان کرمانشاه: جاده سرفیروزآباد حادثه خیز است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، پایگاه خبری پلیس روز پنجشنبه به نقل از سرهنگ ‘فضل الله شیری’ اعلام کرد: این محور به علت عرض کم و دو طرفه بودن و وجود پیچ و قوس های متعدد ناشی از شرایط کوهستانی و کمبود تابلوها و علائم به خودی خود حادثه خیز است که با بارش باران خطرات آن برای تردد رانندگان تشدید می شود.
وی افزود: در کنار کنترل های پلیسی، از یک طرف رانندگان باید نحوه رانندگی خود را با شرایط این محور وفق دهند و از طرف دیگر کیفیت و ایمنی آن با دو نگاه پیشگیری و کاهش شدت تصادفات، می بایست ارتقا پیدا کند.
رییس پلیس راه کرمانشاه خاطرنشان کرد: پیشنهاد ما به عنوان راهکارهای کوتاه مدت انجام تبلیغات میدانی برای اطلاع رسانی خطرات به رانندگان در قالب نصب بنر و تابلو است و در قالب راهکار میان مدت افزایش تعداد تابلوها و علائم هشدار دهنده و خاکریزی دهانه پل ها و لبه پرتگاه ها برای کاهش شدت تصادفاتی می باشد، که وقوع آنها محتمل است.
سرهنگ شیری تصریح کرد: پلیس راه استان فعالیتهای فرهنگی و آموزشی و برآوردهای کارشناسی خود را در این زمینه آغاز کرده و آماده هرگونه همکاری با ادارات و ارگان های دخیل در امر می باشد تا با اجرای راهکارهای کوتاه مدت و کم هزینه تحرکی در ارتقای ایمنی این نوع از راه ها در سطح استان ایجاد شود.
۸۰۶۶/۷۴۴۵ خبرنگار:سامان رحمتیان ** انتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • جاده سرفيروزآباد
  • شهرستان كرمانشاه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست