اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / روحانیون نفش مهمی در بصیرت بخشی مردم برای حضور در انتخابات دارند
81976390-70544258.jpg

روحانیون نفش مهمی در بصیرت بخشی مردم برای حضور در انتخابات دارند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

علی کریم پوریان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به اینکه ائمه جماعات امین دلسوز و مطمئن مردم بوده و همواره سخنان آنان برای اقشار مختلف مردم تعیین کننده است، افزود: مردم همواره با ائمه جماعات در ارتباط بوده و از آنان در تمامی امور به ویژه در امر انتخابات مشورت می گیرند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کنگاور در ادامه ارتباط مستمر میان مردم و ائمه جماعات را بسیار سازنده و موثر ارزیابی کرد.
وی اضافه کرد: ائمه جماعات با بهره گیری از تربیون های مساجد به خوبی می توانند مردم را برای حضور گسترده در پای صندوق های رای تشویق کرده و انتخاباتی گسترده را رقم بزنند.
حجت الاسلام کریم پوریان خاطرنشان کرد: هم اکنون در شهرستان کنگاور ۴۵ نفر روحانی به صورت مستقر، طرح هجرت و مستمر مشغول به فعالیت هستند که علاوه بر فعالیت فرهنگی و دینی در مساجد نقش هدایتگری و مشاوره ای را در انتخاب فرد اصلح برای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری ایفا می کنند.
کنگاور مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای صحنه و هرسین است که از این حوزه انتخابیه یک نفر بعنوان نماینده به خانه ملت راه می یابد.
در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری در شهرستان های کنگاور، صحنه و هرسین از مجموع جمعیت حدود ۲۵۰ هزار نفری این شهرستان ها حدود ۱۳۵ هزار نفر واجد شرایط رای هستند.
کنگاور در شرق استان کرمانشاه بیش از ۸۴ هزار نفر جمعیت دارد.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • انتخابات
  • شهرستان کنگاور

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست