اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / رمز ماندگاری انقلاب اسلامی پایبندی ملت به ارزش های ملی و مذهبی است
81947329-70491157.jpg

رمز ماندگاری انقلاب اسلامی پایبندی ملت به ارزش های ملی و مذهبی است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام مصطفی عسگری روز چهارشنبه در نشست بصیرتی که با موضوع بازخوانی اصول و خط امام خمینی (ره) در حسینیه سپاه ناحیه مقاومت سرپل ذهاب برگزار شد افزود: مردم کشور ما با رهبری امام برای احیای دین اسلام و تشکیل حکومت الهی انقلاب کردند.
وی بیان کرد: ارتباط تنگاتنگ امام راحل (ره) با خداوند از نمونه های بارز اخلاقی این بزرگ مرد تاریخ و کلید برخورداری ایشان از محبوبیت خاص در نزد مردم بود که به پیروزی انقلاب نیز منجر شد.
وی اظهارکرد: دینداری و الگوپذیری از سیره ائمه اطهار (ع) از ویژگی های بارز اخلاقی امام راحل بود که همین خصوصیات اخلاقی باعث شد تا بتواند ریشه ظلم و ستم را در کشور بخشکاند.
مدیر حوزه علمیه باقرالعلوم سرپل ذهاب اضافه کرد: خداوند متعال در آیه ۴۱ سوره حج ویژگی حکومت صالحان را بیان می کند که آنها پس از قدرت گرفتن به یک طاغوت جدید تبدیل نمی شوند چرا که ارتباطشان با خدا محکم و با خلق خدا نیز مستحکم است و همین خصوصیت بارز اخلاقی نیز در امام راحل نمود داشت.
حجت الاسلام عسگری اظهارداشت: امروز نیز رهبر معظم انقلاب اسلامی با تاکید بر مسائل علمی در همه عرصه ها پرچمدار این حرکت هستند.
وی در ادامه افزود: امر به معروف و نهی از منکر پایه های اساسی ساختن یک جامعه سالم است و باید با رعایت اصول و بکارگیری ارزش های دینی برای رسیدن به اهداف الهی اهتمام بیشتری صورت گیرد.
وی گفت: با گذشت ۳۷ سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی مردم همچنان با شور و حالی وصف نشدنی سالگرد پیروزی انقلاب را پاس می دارند و این ریشه در اعتقادات و ارزش های ملی مذهبی ما دارد.
شهرستان سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه بیش از ۸۵ هزار نفر جمعیت دارد.
۷۰۷۹/۷۳۹۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست