اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / رقابت ۱۱ نامزد مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین
81968446-70530494.jpg

رقابت ۱۱ نامزد مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

شریف خسروی عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از بررسی های تکمیلی در خصوص فردی که به رد صلاحیت خود اعتراض کرده بود، صلاحیت وی احراز و این فرد وارد رقابت های انتخاباتی مجلس دهم شد.
وی تصریح کرد: در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان های کنگاور، صحنه و هرسین و دو بخش بیستون و دینور ۱۱ نفر به رقابت با یکدیگر می پردازند تا یک نماینده مردم این حوزه انتخابیه در مجلس تعیین شود.
فرماندار کنگاور اعلام کرد که نامزدها از امشب تا ۲۴ ساعت قبل از انتخابات می توانند برای خود تبلیغات کنند.
خسروی با بیان اینکه تبلیغات نامزدهای انتخاباتی تا روز پنجم اسفند ماه ادامه می یابد، گفت: از روز ششم اسفند ماه فعالیت های تبلیغاتی نامزدها و ستادهای انتخاباتی ممنوع بوده و انتظار می رود این امر مورد توجه قرار گیرد تا در روز هفتم اسفند ماه شاهد انتخاباتی سالم و حداکثری در سطح این سه شهرستان باشیم.
رئیس حوره انتخابیه شهرستان های کنگاور، صحنه و هرسین تاکید کرد که با نامزدهایی که در تبلیغات خود قانون را رعایت نکنند برخورد خواهد شد.
وی نصب بنر بزرگ نامزدها در سایر نقاط شهر را ممنوع دانست و گفت: نصب تصاویر نامزدها بر روی دیوارهای شهر و بجز ۳۰ نقطه ای که شهرداری برای تبلیغات نامزدهای انتخابات در نظر گرفته، تخلف بوده و پیگیری خواهد شد.
وی ابراز امیدواری کرد فعالیت های انتخاباتی در سطح شهرستان های کنگاور، صحنه و هرسین با شور و انرژی فراوان برگزار و شاهد انتخاباتی با مشارکت بالای شهروندان باشیم.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفند ماه سال جاری بصورت همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
کنگاور با ۸۵ هزار نفر جمعیت در ۹۰ کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده که به همراه شهرستان های صحنه و هرسین دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • انتخابات ۹۴
  • انتخابات مجلس
  • شریف خسروی

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست