اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / رقابت های کاراته استان های غرب کشور در قصرشیرین آغاز شد

رقابت های کاراته استان های غرب کشور در قصرشیرین آغاز شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

رئیس هیات کاراته قصرشیرین در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مسابقات در رشته کیوکوشین ماتسوشیما با شرکت تیم هایی از استان های کردستان، لرستان، ایلام، همدان و کرمانشاه در سرسرای امام حسن مجتبی (ع) مجموعه ورزشی آزادی شهرستان قصرشیرین در حال برگزاری است.
قدرت محمدی اظهار کرد: این رقابت ها در هفت رده سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید، بزرگسالان و پیشکسوتان در ۴۰ وزن با شرکت ۱۷۰ ورزشکار در حال برگزاری است.
وی با بیان اینکه وزن کشی این مسابقه ها پنجشنبه شب در سرسرای ورزشی امام حسن مجتبی (ع) قصرشیرین انجام شد بیان کرد: در این دوره از رقابت ها ورزشکاران در دو بخش کاتا و کمیته به مدت یک روز با یکدیگر به رقابت می پردازند.
وی گفت: از استان کرمانشاه چهار تیم از قصرشیرین، دو تیم از کرمانشاه و اسلام آباد غرب در دو بخش کاتا و کمیته در این دوره از رقابت ها با دیگر ورزشکاران استان های غربی کشور به رقابت می پردازند.
رئیس هیات کاراته قصرشیرین وجود مکان های اقامتی مناسب و شرایط آب و هوایی بسیار مطلوب در این فصل سال را علت انتخاب قصرشیرین در برگزاری مسابقه کاراته قهرمانی غرب کشور ذکر کرد.
محمدی ادامه داد: با تمهیدات در نظر گرفته شده نفرات برتر این مسابقه ها به رقابت های قهرمانی کشور اعزام می شوند.
وی افزود: این مسابقه با هماهنگی فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران زیرنظر هیات کاراته استان کرمانشاه و با همکاری اداره ورزش و جوانان قصرشیرین و سایر دستگاه های اجرایی این شهرستان در حال برگزاری است.
وی اضافه کرد: همچنین قرار است در صورت تامین اعتبار و حمایت مالی مسئولان در سال آینده شاهد برگزاری مسابقه کاراته قهرمانی کشور با توجه به وجود زیرساخت های مناسب و ورزشی و اقامتی در قصرشیرین باشیم.
قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه با بیش از ۲۷ هزار نفر جمعیت دارای دو هزار و ۲۰۸ ورزشکار سازمان یافته است که در ۲۸ هیات ورزشی مشغول فعالیتند.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • کاراته
  • غرب کشور
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست